Ставка на естафету не спрацювала: Як українська збірна провалила гонку в Хохфільцені

Сьогодні на етапі в Хохфільцені пройшла жіноча естафета, яка завершилась провалом української збірної

Ставка на естафету не спрацювала: Як укр…

Естафета, на яку так сподівався тренерський штаб збірної України, пройшла по непередбачуваному сценарію. Вже звичним для нашої команди є той факт, що окремі біатлоністки перебувають у різних фізичних кондиціях. Так сталося і цього разу, адже відмінний старт Анастасії Меркушиної, яка показала відмінний час на лижах та відстрілялась "на нуль", просто зіпсувала наступна учасниця естафети - Віта Семеренко.

Якщо ж швидкість на дистанції у Віти була на рівні, то стрільба не витримує жодної критики - три промахи, які відкотили нашу команду на одинадцяту позицію. На другій стрільбі знову один промах і додатковий патрон, який забрав чимало часу на рубежі.

Трохи виправила ситуацію сестра Віти - Валентина Семеренко, яка показала хороший хід і непогано відстрілялась на першому рубежі (1 промах). В результаті біатлоністці вдалось втримати свою 10-у позицію на відрізку естафети. Другий рубіж стоячи катастрофічно пройшов у Валентини - три постріли в "молоко", що призвело до втрати часу і декількох важливих позицій.

У підсумку Олені Підгрушній дісталася 12-а поточна сходинка і цілком логічно, що кардинально вже нічого вона не змогла змінити. Хоча, варто віддати належне Олені - відмінна стрільба та непоганий хід на дистанції дещо покращили турнірну ситуацію нашої команди - 8-а сходинка естафети Хохфільцена. Але ключовими були виступи сестер Семеренко, які відверто провалили гонку, показавши жахливу стрільбу на рубежах.

Не потрібно забувати, що точність біатлоністок на рубежах напряму залежить від їх фізичної готовності, а саме їх витривалість та можливість контролювати дихання при роботі по мішенях. А це свідчить про провали тренерського штабу української команди при підготовці до змагань. Не скажеш, що сестри Семеренко були виснажені змаганнями - їм дали відпочити в гонці переслідуванні. А ось такі "гірки" готовності окремих біатлоністок під час ключової гонки етапу Кубка світу - це запорука провалу.

Учасниці української збірної перебувають у різних фізичних та психологічних кондиціях. Відмінна готовність Меркушиної та Підгрушної чергуються з провалами сестер Семеренко, які навіть не з'явились на коротких флеш-інтерв'ю після невдалих виступів, що свідчить про їх неготовність визнати помилки перед вболівальниками. І за такі моменти також відповідальний тренерський штаб на чолі з росіянином Прокуніним.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook