Срібло для України: Підручний і компанія провели феєричну гонку на етапі Кубка світу

У чоловічій естафеті етапу Кубка світу в чеському Нове-Мєсто збірна України посіла друге місце

Срібло для України: Підручний і компанія…

Після четвертого місця нашої жіночої команди, коли подіум утік з-під носа в останній момент, хотілося якогось спортивного подвигу від чоловіків. І можна сказати, що вони його здійснили. Незвично рівно провів гонку весь квартет українських біатлоністів, а наш лідер Дмитро Підручний на фініші взагалі виглядав нестримним. Він випередив усіх суперників, які боролися за друге місце (норвежці фінішували першими і ще задовго до закінчення гонки стали недосяжними), і не змусив засумніватися у своїх можливостях.

А взагалі, Україну представляли такі біатлоністи: 1-ий етап – Артем Прима, 2-ий етап – Сергій Семенов, 3-ій етап – Руслан Ткаленко, 4-ий етап – Дмитро Підручний.

Прима передав естафету 4-им з відставанням 13,9 секунди. Артем використав 2 запасні патрони, саме вони завадили йому показати трохи кращий результат. Але такий старт уже багато що обіцяв.

Семенов завершив етап на 3-му місці з відставанням 8,3 секунди. Сергій використав 1 запасний патрон. За цього біатлоніста було чи не найбільше занепокоєння. Однак він присоромив песимістів і провів хорошу гонку, як для нинішнього його стану.

Ткаленко допустив 1 промах, але хід Руслана не дозволив йому на рівних боротися з суперниками. Він передав естафету 7-им із відставанням 57,8 секунди. На нього й особливо не розраховували, бо, як відомо, лідерами чоловічої збірної України з біатлону є інші спортсмени. Проте найголовніше, що в Руслана не відбулося провалу, і він вичавив із себе все, що міг.

Ну, а далі тріумфальний етап від лідера української збірної Дмитра Підручного. Він теж використав 1 запасний паторн, проте, тим не менше, витягнув нашу команду із 7-го на 2-ге місце, що, без сумніву, є визначним успіхом. А фініш Підручного, коли він обігнав конкурентів, можне ще переглядати неодноразово…