Сенсація від Дудченка: Український біатлоніст ледь не ввірвався у трійку призерів

Український біатлоніст Антон Дудченко показав найкращий результат у кар'єрі, фінішувавши 5-им в індивідуальній гонці 7-го етапу Кубка світу в Антхольці

Сенсація від Дудченка: Український біатл…

Про це повідомляє Depo.Сектор. До 3-ої бронзової позиції українцеві не вистачило якихось 0,3 секунди. Антон Дудченко – один із чотирьох спортсменів гонки, які не допустили жодного промаху на вогневих рубежах.

Українець уперше у своїй кар'єрі потрапив у квіткову церемонію настільки престижних змагань. А ще він уперше візьме участь у мас-старті на цьому ж етапі Кубка світу.

Натомість провалив стрільбу лідер збірної України Дмитро Підручний, який у підсумку посів незвично низьке для себе місце.

Росіянин Олександр Логінов став переможцем чоловічої індивідуальної гонки на етапі Кубка світу з біатлону в Антхольці. Він теж влучив у всі мішені, хоча й зламав після четвертого рубежу палку, яку йому замінили тренери.

Біатлон. Антхольц-Антерсельва (Італія). Кубок світу. Чоловіки. Індивідуальна гонка. 20 км

1. Олександр Логінов (Росія) – 47.39,7 (0)

2. Струла Хольм Лагрейд (Норвегія) – +58,0 (2)