Провал Підгрушної: гонка переслідування – не пішла, надія – на естафету

У суботу, 15-го грудня, на етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені пройшла жіноча гонка переслідування

Провал Підгрушної: гонка переслідування…

На старт вийшла лише одна українська спортсменка – Олена Підгрушна. Вона стартувала 27-ою, але так і не фінішувала. Як зазначив після гонки тренер української збірної Андрій Прокунін, досвідчена біатлоністка почувала себе добре перед початком змагань. Тому навіть дивно, що в неї не пішла стрільба.

Загалом у Підгрушної 5 промахів – один лежачи і чотири стоячи. Саме після трьох промахів на четвертій стрільбі, коли стало зрозуміло, що в підсумку Олена посяде дуже низьке місце, тренери вирішили зняти її з траси. Традиційно це пояснили підготовкою до недільної естафети.

Віта Семеренко мала стартувати 53-ою, а Валя Семеренко – 57-ою, але обидві українки пропустили гонку переслідування – і теж через підготовку до естафети. Цікаво, яким виявиться результат за підсумками естафети, на яку ледь не моляться керівники українського біатлону.

А взагалі – з усього видно, що за відсутності Юлії Джими іншим українським біатлоністам не до снаги гідно протистояти конкуренткам в індивідуальних змаганнях. Нагадаємо, що Юлія Джима пропускає етап в австрійському Хохфільцені через хворобу.

Якщо не брати до уваги виступ Олени Підгрушної, то гонка в Хохфільцені вийшла захопливою. Перемогу здобула фінка Кайса Макаряйнен, другою фінішувала Пауліна Фіалкова зі Словаччини, на третій позиції – італійка Доротея Вірер. Серйозну боротьбу трійці лідерам нав'язала і польська біатлоністка Моніка Гойніш, однак швидкість її підвела, і поляка опинилася за межею медального подіуму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook