Провал Джими не дозволив збірній України піднятися вище 8-го місця в естафеті в Обергофі

Жіноча збірна Німеччини з біатлону виграла естафету на етапі Кубка світу в Обергофі

Провал Джими не дозволив збірній України…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Другою стала команда Білорусі, трійку замкнула Швеція.

Першою від збірної України стартувала Дарія Блашко, яка закінчила етап на 12-ій позиції, відставши від лідера на 50,5 секунди. Українка використала 1 додатковий патрон за 2 стрільби.

На другому етапі виступала Юлія Джима, стрільбу лежачи вона провалила і вирушила на 2 штрафні кола. Стрільбуу стоячи українка відпрацювала чисто і передала естафету на 15-ій позиції.

На третьому етапі бігла Валентина Семеренко. Вона використала 1 додатковий патрон за 2 стрільби і передала естафету 10-ою.

На останньому етапі бігла Олена Підгрушна, вона використала 1 додатковий патрон і фінішувала на 8-ій позиції.