Екс-тренер збірної України очолив російську команду з біатлону

У Москві відбулося засідання правління Спілки біатлоністів Росії - вперше, проведене новим президентом СБР Володимиром Драчовим

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ua-football.com.

Одним з підсумків засідання стало затвердження кандидатур тренерів національної збірної Росії на сезон-2018/2019. Головним тренером збірної країни рекомендовано призначити 68-річного Анатолія Хованцева, він же буде відповідати за чоловічу частину команди. Старшим тренером жіночої збірної став Валерій Польховський.

За інформацією джерела, обидва цих тренери будуть відповідати за всю вертикаль - як за перші національні команди, так і резервні (молодіжний, юніорський склади).

Хованцев вже очолював національну збірну Росії в 1992-1998 роках, а потім був тренером жіночої збірної Росії з червня 2010 року по березень 2011 року. Польховський з 2001 по 2007 рік був наставником жіночої збірної Росії, з його ім'ям пов'язані успіхи жіночої команди в першій половині "нульових" років. Також Польховський був головним тренером збірної Росії в сезоні-2011/2012, після чого був відправлений у відставку.

Читайте також: Російський допінгіст очолив жіночу збірну України з біатлону

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор