Як дружина російського олігарха ледь не зірвала фінал Євроліги

Під час вчорашнього фіналу баскетбольної Євроліги між російським "ЦСКА" та турецьким "Фенербахче" стався скандальний випадок

Про це повідомляє Depo.Сектор. Під час матчу, що завершився перемогою ЦСКА з рахунком 101:96, ледь не сталася грандіозна бійка. А все через дружину російського олігарха.

Голова правління “Сібур-холдингу” Дмитро Конов, що зайняв місце поряд з майданчиком разом з дружиною Катариною Конкс, в одному з епізодів вирішив, що гравець "Фенербахче" Нікола Калініч спеціально зачепив його супутницю. Конов відштовхнув гравця, що не сподобалося вже турецьким фанатам, яких на трибунах арени в Берліні зібралося вісім тисяч. Виникла сутичка, і в справу довелося втрутитися поліцейським, а матч перервали на кілька хвилин.