Українець з "Вашингтона" прокоментував свій прекрасний дебют

Український центровий "Вашингтона" Олексій Лень прокоментував матч проти "Маямі" (95:122), за підсумками якого він став найрезультативнішим гравцем своєї команди

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на basket.com.ua.

Лень продовжує процес адаптації в команді.

"Сьогодні ми виглядали блідо. Здали в захисті в порівнянні з першим матчем проти "Маямі". Це відбилося на результаті.

Потрібно грати з більшою енергією і жорсткістю. Потрібно віддати належне "Маямі". Вони застосовували здвоювання на Бредлі Білі. Змушували його розлучатися з м'ячем, варто похвалити їх за це.

Важко, коли найкращий гравець команди відчуває проблеми з набором очок. Нам потрібно було працювати краще і використовувати слабкі сторони суперника, коли Біл був без м'яча, створювати можливості для легкого набору очок.

Програли першу половину з різницею -28 очок. Ми налаштовувалися скоротити відставання до 10-15 очок. Намагалися 3-4 хвилини не дивитися на рахунок, просто показувати свій баскетбол, набирати очки і грати жорстко. Не вийшло. Потрібно намагатися стабільно грати в захисті на довгих відрізках. 35 хвилин, 40 хвилин, поступово ставати краще.

Баланс 2-2 в останніх матчах не такий вже поганий. Деякі гравці набирають форму. Виступили досить непогано.

Я приєднався до команди кілька тижнів тому. Вдячний за цю можливість. Кожен день старанно працюю. Відчуваю себе досить комфортно в кожній грі.

Намагаюся допомагати Расселу Вестбруку і Бредлі Білу, яким потрібно створювати вільний простір. При цьому готовий завершити атаки з-під кільця. Робота з тренерами Еткінсом і Районом полегшує адаптацію.

Почуття – ніби повернувся в часи виступу за Меріленд. Іноді додатково з ними працюємо, так що це полегшує процес. На майданчику я сфокусований на перемогу. Намагаюся зробити все для перемоги. Це мій менталітет: ретельно працювати і намагатися перемогти", — сказав Лень під час прес-конференції.

Дивіться також: Як Лень феєрив у матчі "Вашингтон" – "Маямі"