Украина побеждает Албанию в товарищеском матче (Как это было)

Сборная Украины по футболу провела очередной контрольный поединок - против сборной Албании

Украина побеждает Албанию в товарищеском…

На Depo.Сектор хроника интересных событий, которые будут происходить до и во время матча Украина - Албания.

18:48 - Коноплянка встановлює остаточний рахунок в матчі - 4:1 на користь українців.

18:47 - Албанці скорочують відрив у рахунку - 1:3.

17:48 - Ярмоленко на останніх секундах першого тайму зробив рахунок 3:0.

17:35 - На 36 хвилині Ярмоленко зробив рахунок 2:0.

17:33 - На 31 хвилині рахунок відкрив Євген Коноплянка.

17:24 - Середина першого тайму - 0:0. Арбітр зробив перерву на водопій через високу температуру повітря.

17:05 - "Каміль Фурньє" - крихітний стадіон на березі Женевського озера. Почали!

16:35 - Албанія: Беріша – Хюсай, Маврай, Джімшіті, Веселі – Ліла – Роші, Рамадані, Ндой, Леняні – Манай.

16:21 - Збірна України: Лунін, Соболь, Бурда, Кривцов, Бутко, Малиновський, Зінченко, Марлос, Коноплянка, Ярмоленко, Бесєдін

В запасі: Бойко, Матвієнко, Шабанов, Лук'янчук, Караваєв, Сидорчук, Коваленко, Шапаренко, Селезньов

15:43 - Воротар збірної України Лунін дав інтерв'ю перед матчем з Албанією. Каже, хоче сьогодні зіграти в основі.

15:05 - Українці традиційно прогулялися містом, в якому відбудеться гра.

14:41 - Навіть гравці з Албанії вважають, що Україна сьогодні фаворит. Перевіримо на практиці.

14:11 - Нагадаємо, що головним рефері на товариський матч між Албанією і Україною призначено 29-річного француза Франсуа Летексье.

13:40 - Наш ранковий матеріал про можливий стартовий склад збірної України на сьогоднішню гру.

Яким буде склад збірної України на матч з Албанією

13:06 - Напередодні матчу українські футболісти тренувалися, вітали з днем народження Олександра Караваєва, а ще слухали "пісні новачків" від Микити Бурди та Миколи Шапаренка.

Сподіваємося, гра з Албанією буде така ж весела, як і дозвілля наших збірників.

13:00 - Українці жодного разу не програвали албанцям у офіційних матчах: 4 перемоги і 1 нічия.

13:00 - Збірна України буде фаворитом зустрічі. Принаймні, так вважають букмекери.

13:00 - Матч був під загрозою зриву через погану роботу агента, що займався організацією зустрічі. Втім, в останній момент матч все ж було вирішено проводити.

13:00 - Нагадаємо, що початок матчу - о 17:00 за київським часом. Гра відбудеться у французькому місті Евіан.