"Динамо" играет с "Мариуполем" в принципиальном матче УПЛ (ХРОНИКА)

Сегодня в 17:00 начнется центральный поединок 25-го тура УПЛ между местным "Мариуполем" и киевским "Динамо"

"Динамо" играет с "Мариуполем" в принцип…

Depo.Сектор будет следить за всем самым интересным, что будет происходить до и во время принципиального поединка украинской Премьер-лиги.

18:54 - 2:3 - "Динамо" перемагає!

18:37 - Що ж це коїться в Маріуполі?!?! 2:3 - Дубль робить Андрій Тотовицький

18:36 - Віктор Циганков на 72 хвилині зробив рахунок 3:1 на користь "Динамо".

18:24 - На 65 хвилині вперед в рахунку "Динамо" вивів Микола Шапаренко неймовірно красивим ударом.

18:06 - На старті другого тайму рахунок зрівняв Артем Бєсєдін - 1:1.

17:57 - Рахунок після першого тайму 1:0 на користь "Маріуполя". На 28-ій хвилині відзначився Андрій Тотовицький.

17:56 - Через візит Порошенка на стадіоні вимкнули інтернет

17:30 - футболісти "Динамо" і "Маріуполь" вийшли на матч у спеціальних футболках.

На футболках був напис: "Україна, Маріуполь, ми сильні разом".

17:13 - А ось і президент Порошенко на матчі.

16:59 - На матчі очікують аншлаг...

16:42 - Поспішили і людей насмішили... Працівники прес-служби опублікували, замість складу "Динамо", стартову одинадцятку "Зорі".

16:31 - Склади команд:

"Маріуполь": Худжамов - Насонов, Яворський, Дава, Демір - Дедечко, Мишнєв - Чурко, Тотовіцкій, Болбат - Пихальонок

Запасні: Левченко, Неплях, Діденко, Арендарук, Білий, Ігнатенко, Тищенко

"Динамо": Бойко - Кенджора, Бурда, Шабанов, Піварич - Циганков, Ротань, Буяльський, Морозюк - Гармаш - Бесєдін

Запасні: Рудько, Самбрано, Шепелєв, Хльобас, Шапаренко, Миколенко, Алібеков

16:08 - видання "Новості Донбаса" наводить слова президента про те, що на матч "Маріуполь" - "Динамо" хотіла поїхати і його дружина. .

"У мене Марина, моя дружина, теж просилася поїхати на футбольний матч, але не було вже місця. Тому що вони думають, сексисти, що жінці не місце на стадіоні. Я категоричний противник цього підходу", - сказав Порошенко.

15:53 - Ось як розважають київські фанати перед поєдинком.

Ось кілька відео опублікованих в соцмережах фанатами киян.

А это какой то пацан чудит))))ахахах))????

Допис, поширений Валентин Українець (@valentinukrayinets)

15:40 - Президент Порошенко прокоментував важливість матчу.

"Ще одна подія, яка сьогодні буде - це футбольний матч. Насправді, це дуже важливо. Якщо в Маріуполі не проводити футбольні матчі - хто повірить, що ми за мир, хто повірить, що ми забезпечуємо безпеку?

Я думаю, що дуже важливо, коли в ці непрості часи ми думаємо як відкривати школи, дитячі садки. Як принести мир на українську землю. І як повернути футбол до Маріуполя", - сказав Порошенко.

15:19 - "Київська хунта" вже в Маріуполі.

Киевская хунта заполонила Мариуполь)

15:05 - А давайте згадаємо, як "Динамо" мстило "Маріуполю" в останньому матчі.

13:30 - Президент України Петро Порошенко відвідає матч "Динамо" з "Маріуполем". Цей візит підтверджує безпеку поєдинку УПЛ.

13:27 - Ключові футболісти "Динамо" не зіграють в принциповому матчі проти "Маріуполя". Господарі поля можуть скористатись втратами віце-чемпіонів.

13:25 - "Укрзалізниця" допоможе фанатам "Динамо" вчасно виїхати з Маріуполя. Це великий плюс для сьогоднішнього поєдинку.

13:20 - Букмекери не вірять в "Маріуполь" в протистоянні з "Динамо". Подивимось, яким буде сценарій центрального матчу УПЛ.

13:10 - Нагадаємо, "Динамо" в Маріуполі цілодобово охоронятиме поліція. Переживає президент київського клубу за безпеку футболістів.

13:05 - Офіційний Твіттер киян нагадує нам про час та місце проведення матчц "Маріуполь" - "Динамо". Цього разу столичний клуб таки приїде в гості до принципового суперника.