"Заря" минимальным поражением завершила выступления в Лиге Европы (Как это было)

В четверг, 26 августа, "Заря" проиграла матч плей-офф квалификации Лиги Европы против "Рапида" - 2:3

"Заря" минимальным поражением завершила…

На Depo.Сектор все найцікавіше, що відбувалося до та під час матчу.

Перший поєдинок луганці програли з рахунком 0:3. Тепер, поступившись 2:3, команда Віктора Скрипника вирушить продовжувати єврокубковий шлях у новостворену Лігу конференцій.

21:26 – Усе, арбітр дає фінальний свисток. Муки луганської "Зорі" в Лізі Європи завершено. Український клуб двічі поступився віденському "Рапіду", що, мабуть змусить футбольних експертів стверджувати, що зараз наш футбол слабший від австрійського. Луганці створили чимало моментів, однак гості, будьмо відвертими, виглядали солідніше, і це потрібно визнати.

21:18 – Ще одне пенальті для "Зорі"! Захисник "Рапіда" зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Однак той же Шахаб, пробивши в той самий кут, цього разу не переграв голкіпера суперників.

21:16 – Го-о-ол! 2:3! З пенальті відзначився іранець Шахаб. Він сам заробив одинадцятиметровий і згодом пробив точно в кут, голкіпер віденського клубу не дотягнувся до м'яча.

20:58 – Гол! 1:3! "Рапід" продовжує свою справу – На 68-ій хвилині Фунтас забив третій гол віденської команди.

Воротар і капітан "Зорі" Микита Шевченко не зміг дограти матч. Голкіпер впав, послизнвшись у своєму штрафному майданчику, а потім попросив заміну. На 48-ій хвилині замість Шевченка вийшов Дмитро Мацапура.

20:35 – Розпочався другий тайм матчу в Запоріжжі.

20:18 – Перерва. У підопічних Віктора Скрипника мізерні шанси на прохід у груповий етап Ліги Європи. Але грюкнути дверима можна було би.

20:12 – Го-о-ол! 1:2! Луганці відквитали один гол – відзначився досвідчений нападник Олександр Гладкий.

19:42 – Гол! 0:2! Через 5 хвилин Лео Граймль подвоїв перевагу "Рапіда".

19:36 – Гол! 0:1! На 10-й хвилині Грюль вивів гостей вперед

19:30 – Матч стартував.

18:36 – Є склади на сьогоднішній матч.

17:45 – Головний тренер "Зорі" Віктор Скрипник розповів про ситуацію в клубі перед матчем з віденським "Рапідом" у Лізі Європи. Він розраховує на підтримку вболівальників у Запоріжжі.

16:00 - Поєдинок можна подивитися на каналі "Уніан". Крім цього, трансляція зустрічі запланована на Youtube-каналі "FootballHub".

15:00 - Стало відомо, в якій формі гратиме "Зоря".

14:00 - Стало відомо, і хто розсудить матч між луганською "Зорею" і віденським "Рапідом". Це бригада арбітрів з Румунії в такому складі: Рефері - Іштван Ковач, помічники рефері - Василе Флорін Марінеску, Овідіу Артеня.

13:00 - Ось як "Рапід" напередодні тренувався на полі "Славутич Арени".