Без побед: Сборная Украины опозорилась в домашнем матче с Казахстаном (Как это было)

Сборная Украины принимала национальную команду Казахстана в 3-м туре отбора на чемпионат мира - 2022

Без побед: Сборная Украины опозорилась в…

На Depo.Сектор все найцікавіше, що відбувалося до та під час матчу. Гра проходила на НСК "Олімпійський" у Києві без вболівальників.

23:35 – На жаль, збірна України, попри численні спроби, так і не змогла прорвати захист явного аутсайдера нашої групи – збірної Казахстану. Це найбільше фіаско головного тренера Андрія Шевченка за весь період його перебування біля керма "синьо-жовтих". Та й для самих футболістів це повна ганьба...

23:26 – Футболісти збірної України вперто шукають шляхи до воріт казахстанців, однак поки що не видно фінальної навали, хоча моменти в нашої команди виникають, але зім'яти опонентів ніяк не вдається.

23:16 – Прекрасний момент мав атакувальний футболіст "Ференцвароша" Олександр Зубков, однак переграти воротаря суперників не зміг у "ближньому бою". Хорошу передачу в цьому епізоді віддав Руслан Малиновський.

23:02 – Гол! 1:1! Мужиков. Оце так несподіванка. Казахстанці сміливо розпочали другий тайм і розіграли непогану комбінацію за повної розхлябаності футболістів збірної України, які просто спотсерігали за тим, що відбувається. Удар у Мужикова вийшов красивим, тож воротар Георгій Бущан не врятував.

22:47 – Стартував другий тайм.

Такою є статистичні показники за підсумками першого тайму матчу Україна – Казахстан.

22:32 – Перший тайм минув за повної переваги збірної України, хоча декілька випадів суперникам із Казахстану "синьо-жовті" таки дозволили. Та все ж, окрім забитого гола, моменти марнували підопічні Андрія Шевченка – мали забивати Мораес, Зінченко, Малиновський, Караваєв, ще раз Яремчук та інші. Поки що все за нашим сценарієм, але для спокійнішого перебігу подій потрібен другий гол.

22:08 – Го-о-ол! 1:0. Роман Яремчук з паса Олександра Зінченка! Класична та майстерна атака вийшла у футболістів збірної України. Футболіст "Манчестер Сіті" розгорнув стрімку атаку, а форвард "Гента" сильно зіграв на завершальній стадії, красивим обвідним ударом закрутивши м'яч у дальній кут

21:45 – Матч розпочався.

21:34 – Прогнози на офіційному сайті УЄФА повністю на нашу користь.

21:09 – "Динамівець" Шапаренко пообіцяв перемогу – а хіба в цьому хтось сумнівався?..

20:31 – Є вже склади на сьогоднішній матч. Судячи з першої одинадцятки, "синьо-жовті" гратимуть в атакувальному стилі.

19:20 – У стартовому складі збірної України на матч проти Казахстану буде один дебютант національної команди – такий інсайд роздобули журналісти.

18:34 – Стало відомо, що Державний Гімн України перед матчем із казахстанцями виконуватиме відома співачка Злата Огнєвіч.

17:45 – НСК "Олімпійський", де відбудеться вечірня гра між Україною та Казахстаном, зараз виглядає так.

16:54 – Президент України Володимир Зеленський теж сьогодні живе футболом.

15:30 - Історія протистоянь України і Казахстану:

1) Кваліфікація ЧС-2006. 08.09.2004. Алма-Ати. "Орталик"

Казахстан - Україна 1:2

Голи: Карпович, 34 - Бєлік, 14, Ротань, 90

2) Кваліфікація ЧС-2006. 04.06.2005. Київ. НСК "Олімпійський"

Україна - Казахстан 2:0

Голи: Шевченко, 18, Авдєєв (в свої ворота), 83

3) Кваліфікація ЧС-2010. 10.09.2008. Алма-Ати. "Орталик"

Казахстан - Україна 1:3

Голи: Остапенко, 68 - Назаренко, 45, 80, Шевченко, 54

4) Кваліфікація ЧС-2010. 10.06.2009. Київ. "Динамо" імені Валерія Лобановського

Україна - Казахстан 2:1

Голи: Назаренко, 33, 47 - Нусербаєв, 18

14:11 - Збірна України вийде на поле в екіпіруванні жовтого кольору, а голкіпер гратиме у зеленому комплекті. Футболісти з Казахстану проводитимуть поєдинок у синій формі, а воротар – у білій.

13:00 - Ось заявка команди Андрія Шевченка:

12:30 - Відомий коментатор Віктор Вацко знову працюватиме на трансляціях матчів збірної України. Вже від сьогодні...

Востаннє Вацко коментував матч збірної ще 10 червня 2019 року. Це був переможний матч проти збірної Люксембургу (1:0).

12:00 - Наш ранковий текст: Без права на помилку: Все, що треба знати про матч збірних України та Казахстану

"Синьо-жовті" вже провели два матчі в кваліфікації ЧС-2022 і обидва звели внічию - 1:1. Перед поєдинком 3 туру українці ділять другу-третю сходинку турнірки з Фінляндією.