Пятов вырывает ничью для "Шахтера" в драматичном матче с "Динамо" в ЛЧ (Как это было)

Завершился матч 4 тура группового раунда Лиги чемпионов между "Шахтером" и "Динамо" в Загребе

Пятов вырывает ничью для "Шахтера" в дра…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час матчу Ліги чемпіонів.

23:56 - Фінальний свисток! "Шахтар" вириває нічию у матчі в Загребі 3:3!

23:55 - Це щось неймовірне! На Андрію П'ятові загребці сфолили у власному штрафному майданчику, а Тете реалізував пенальті!

23:51 - Жуніор Мораес скорочує відставання у матчі, влучно пробиваючи головою! Зовсім мало часу в української команди.

23:47 - Третій гол влітає у ворота "Шахтаря". Цього разу Аріян Адемі засмучує "гірників".

23:41 - "Динамівці" виходять вперед у матчі! Лука Іванушеч, який вийшов на заміну, забиває важливий гол у ворота Андрія П'ятова.

23:37 - Вирівнює арбітр склади команд. Вслід за Моро йде "відпочивати" Марлос, який постелився у грубому підкаті на 79-ій хвилині.

23:32 - Загребське "Динамо" залишається у меншості на 73-ій хвилині! Хавбек господарів Ніколо Моро грубо зіграв проти Жуніора Мораеса і отримав другий "гірчичник" у матчі. Повинні використати "гірники" чисельну перевагу.

22:49 - З'явилась статистика першого тайму матчу ЛЧ між "Динамо" і "Шахтарем". Гра практично рівна:

22:48 - Перший тайм завершився - 1:1. Дуже нервова перша половина зустрічі

22:25 - Зрівнює рахунок загребське "Динамо". Нападник господарів поля Бруно Петковіч виграв верхову боротьбу у штрафному майданчику "гірників" і пробив Андрія П'ятова.

22:13 - Рахунок в матчі відкрито! Хавбек "Шахтаря" Алан Патрік вдало зіграв у штрафному майданчику "Динамо" і змінює цифри на табло!

22:00 - Матч розпочався. Побажаємо перемоги "Шахтарю" у важливому матчі Ліги чемпіонів!

21:54 - Схоже, що на "Максімірі" ажіотаж. Важко прийдеться "гірникам" у Загребі…

21:17 - Вболівальники "Динамо" смакують розливне пиво і з нетерпінням чекають початку матчу ЛЧ:

#dinamozagreb

Допис, поширений Stjepan Lovric Stiper (@sstiper)

21:03 - Господарі поля прибули на стадіон на крутому автобусі:

#maksimir #stadium #dinamo #zagreb #hrvatska🇭🇷 #croatia #football⚽ #history #fc #bus

Допис, поширений Oleksandr Moroz (@alex68frost)

20:49 - А ось і склад господарів поля:

20:47 - Луїш Каштру випускає несподіваний склад на матч проти "Динамо":

20:46 - На "Максімірі" формуються черги. Буде аншлаг?

20:45 - "Гірники" вже на стадіоні. Виглядають зосереджено.

20:39 - Вболівальники загребського клубу вже "розігрілись" перед матчем. Атмосфера біля стадіону просто неймовірна:

Допис, поширений Bojan Petrović (@bojan.mo)

20:21 - З'явились фото з роздягальні "гірників". Схоже, що все готово до початку матчу:

19:51 - У Загребі похмуро і падає дощ. Головне, щоб така погода не завадила командам зіграти у свій футбол.

#rain

Допис, поширений M@ko Schwartz (@matko.m.svarc)

18:36 - У Загребі вже стемніло. Ось так виглядає домашня арена загребського клубу після заходу сонця.

#dinamo

Допис, поширений Caffe Bar Dvorište (@caffebar_dvoriste)

17:09 - Стадіон "Максімір" має свої "темні" сторони. Ось такі кадри потрапили в соціальну мережу:

15:25 - У прямому ефірі в Україні транслювати матч "Динамо" Загреб - "Шахтар" буде телеканал "Футбол 2".

15:00 - "Гірники" традиційно прогулялися містом в день матчу.

Ось як футболісти "Шахтаря" тренувалися напередодні матчу.

Вирішальний поєдинок в групі "С" за другу путівку в плей-оф Ліги чемпіонів розпочнеться о 22:00. Зараз "Шахтар" ділить другу-третю сходинку турнірної таблиці саме з "Динамо".

Матч попереднього туру в Харкові завершився внічию 2:2.