В Тирасполе завершился матч первого тура Лиги чемпионов "Шериф" - "Шахтер"

"Шахтер" проиграл на выезде "Шерифу" в Л…

На Depo.Сектор все самое интересное, что будет происходило до и во время матча.

21:36 - Фінальний свисток! Шок! "Шахтар" програє "Шерифу" з рахунком 2:0.

21:20 - Український вінгер "Шахтаря" Михайло Мудрик дебютував в основному турнірі Ліги чемпіонів.

20-річний футболіст вийшов на заміну на 65-й хвилині.

21:03 - "Шахтар" пропускає вдруге! Момо Янсане на 62 хвилині зробив рахунок 2:0 на користь "Шерифа".

20:37 - Кінець першого тайму. "Шериф" перемагає "Шахтар" - 1:0.

20:00 - Гол! "Шахтар" пропускає. Відзначився гравець "Шерифа" Адама Траоре на 16 хвилині. 1:0 футболісти з Молдови попереду.

19:45 - Почали!!!

19:32 - Футболісти "Шахтаря" вже розминаються на полі.

19:15 - Матч відбудеться на стадіоні "Шериф" в Тирасполі. Місткість 13 тисяч вболівальників.

19:05 - Ось як футболісти "Шахтаря" приїхали на стадіон.

19:00 - Стартовий склад "Шерифа": Атанасіадіс, Арболеда, Дуланто, Костанцо, Кріштіану, Траоре, Кастаньеда, Аддо, Коловос, Тілль, Якшібоєв.

18:41 - Ось стартовий склад "Шахтаря":

17:37 - Команди вже перетиналися на стадії кваліфікації у Лізі чемпіонів сезону-2003/2004. Удома "Шеріф" відстояв нічию (0:0), але в гостях поступився гірникам (0:2).

16:52 - В "Шахтарі" пояснили, чому живуть в готелі "Росія" перед матчем з "Шерифом".

16:20 - Украинский "Шахтер" разместился в гостинице "Россия" в Тирасполе. И клубные СМИ, странным образом забыли об этом сообщить.

15:45 - В прямом эфире поединок покажет видеосервис MEGOGO.

15:30 - Футболисты "Шахтера" разгромили "Шериф" в матче Юношеской лиги УЕФА

15:00 - Наш текст к матчу: В гостях у Вернидуба: Что надо знать о стартовом матче "Шахтера" в Лиге чемпионов