"Шахтер" снова сенсационно выиграл у "Реала" в матче Лиги чемпионов (Как это было)

В рамках 5-го тура группового этапа Лиги чемпионов донецкий "Шахтер" победил мадридский "Реал" со счетом 2:0

"Шахтер" снова сенсационно выиграл у "Ре…

На Depo.Сектор усе найцікавіше, що відбувається до та під час матчу Ліги чемпіонів. Поєдинок пройде на київському стадіоні НСК "Олімпійський" і розпочнеться о 19:55 за місцевим часом.

Сенсація відбулася. "Шахтар" завдяки другій перемозі над "Реалом" у Лізі чемпіонів вийшов на друге місце в групі. Попереду замайоріли реальні перспективи на продовження виступів у Лізі чемпіонів і навесні.

Хто казав, що двічі в одну річку не ввійдеш? "Шахтар" заперечив цю тезу. Наскільки безпорадно виглядали донеччани у протистояннях з менхенгладбахською "Боруссією", настільки впевнено – з мадридським "Реалом". Підопічні Луїша Каштру здивували хлопців Зінедіна Зідана, вийшовши на другий тайм значно змобілізованішими, ніж до перерви, та забили два голи у ворота мадридців.

21:40 – Го-о-ол!!! 2:0. Соломон! "Гірники" втекли в контратаку, ізраїлець Соломон протягнув м'яч, його фактично ніхто не атакував, тож він наважився на удар у ближній кут – і не прогадав.

21:30 – За 15 хвилин до закінчення зустрічі футболісти "Шахтаря" почуваються доволі впевнено. "Реал", з усього видно, спантеличив пропущений м'яч, тож мадридці ніяк не можуть знайти свою гру. Їхні атаки проходять не так часто, а навалою на штрафний майданчик донеччан поки що і не пахне.

21:13 – Го-о-ол!!! Дентінью! Бразилець, який вийшов на заміну в першому таймі замість Мораеса, скористався непорозумінням захисників "Реала" та пробив повз воротаря Куртуа.

21:00 – Другий тайм стартував за сприятливого рахунку для "Шахтаря".

20:55 – Перший тайм голів не приніс, нічиєю, мабуть більше задоволені "гірники". А ось такої є статистика першої частини зустрічі.

20:31 – Уже в першому таймі "Шахтар" зазнав відчутної кадрової втрати: форвард Мораес виривався на оперативний простір, а його збив французький захисник "Реала" Варан, за що отримав жовту картку. Мораеса через декілька хвилин замінив Дентінью.

20:17 – Гра проходить за переваги гостей з Мадрида, після удару Асенсіо м'яч навіть влучив у стійку воріт українського чемпіона. Однак і футболісти "Шахтаря" виглядають далеко не безнайдійно, подекуди сміливо йдучи в атаку.

19:55 – Ну, все, поїхали. "Шахтар" і "Реал" на "Олімпійському в Києві.

19:32 – НСК "Олімпійський" порожній, але лігочемпіонська атмосфера відчувається.

18:58 – У роздягальні "Шахтаря" все, як завжди. Що відбуватиметься на футбольному полі?..

18:50 – У складі "Реала" теж не всі лідери.

18:48 – Так виглядає перша одинадцятка "Шахтаря" на нинішню гру. Є певні несподіванки.

18:07 – Провідне іспанське спортивне видання AS впевнене в хорошому для "Реала" результаті поєдинку проти "Шахтаря".

17:30 – Молоді футболісти атакувального плану "Шахтаря" Богдан В'юнник і Георгій Судаков перед дуеллю з "Реалом" у Києві у свіжому випуску "11 на 11" розповіли, чи добре вивчили грізного суперника.

16:45 – Півзахисник "Шахтаря" Тете розповів, чому в Бразилії у нього було прізвисько "Ураган", а ще порівняв себе зі знаменитим Роббеном.

14:28 – Лунін має шанс зіграти проти "Шахтаря". Українець демонструє дива реакції на тренуванні "вершкових".

10:00 – Ми підготували матеріал до сьогоднішнього матчу Ліги чемпіонів:

Все, що треба знати про матч року "Шахтар" - "Реал" в Лізі чемпіонів

09:48 – Зідан розповів про мотивацію "Реалу" перед матчем з "Шахтарем".

08:03 – Каштру перестав відчувати себе тренером "Шахтаря".

30 листопада

21:50 – "Шахтар" здав тест на коронавірус перед матчем з "Реалом".

20:57 – Тренер "Реалу" Зідан шокував заявою про українця Луніна перед матчем з "Шахтарем".

20:25 – Як зірки "Реалу" тренуються в Києві перед матчем з "Шахтарем".

16:57 – Футболісти "Реалу" прилетіли в Київ на матч з "Шахтарем".

16:28 – Українець Лунін потрапив в заявку "Реалу" на матч з "Шахтарем" в Лізі чемпіонів.

29 листопада

21:49 – Тренер "Шахтаря" Каштру вірить у ще одну перемогу над "Реалом" у Лізі чемпіонів.

21:09 – Найкращий бомбардир "Реала" відновився від травми і зіграє проти "Шахтаря".

13:34 – Стала відома програма перебування "Реалу" в Києві.

12:32 – Який телеканал транслюватиме матч "Шахтаря" та "Реалу" в Лізі чемпіонів.

11:26 – Матч "Шахтаря" з "Реалом" судитиме фартовий арбітр.

Після зустрічей з "Боруссією" (М) настрій та й шанси "гірників" змінилися кардинально. "Шахтар" як і раніше має теоретичні шанси на вихід з групи, але для цього треба перемагати в останніх двох матчах.

Донецький "Шахтар" у першому турі групового раунду Ліги чемпіонів створив сенсацію в Іспанії, здобувши перемогу у "Реала" (2:3). Тепер же підопічні Каштру налаштовані повторити свій успіх.