"Шахтер" позорно уступает "Интеру" в битве за финал Лиги Европы (Как это было)

Сегодня, 17 августа, в немецком Дюссельдорфе завершился полуфинальный матч Лиги Европы, в котором донецкий "Шахтер" встречался с "Интером"

"Шахтер" позорно уступает "Интеру" в бит…

Depo.Сектор стежить за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час 1/2 фіналу Ліги Європи. Протистояння складатиметься з однієї зустрічі, яка і визначить другого фіналіста турніру. Початок матчу – 22:00 за київським часом.

17 серпня

23:50 - Фінальний свисток. "Інтер" виходить в фінал Ліги Європи.

23:43 - 5:0 - На 84 хвилині Лукаку робить рахунок 5:0 на користь італійців.

23:36 - 4:0 - На 78 хвилині Ромелу Лукаку забиває четвертий гол італійської команди в ворота "Шахтаря".

23:31 - 3:0 - "Інтер" забиває третій гол в ворота "Шахтаря". Відзначився Лаутаро Мартінес.

23:22 - 2:0 - "Інтер" забиває вдруге. На 65 хвилині відзначився Д'Амброзіо.

22:40 - В соцмережах вже з'явилася реакція Антоніо Конте на гол.

22:20 - 1:0 на користь "Інтера". На 19 хвилині рахунок в матчі відкрив Лаутаро Мартінес.

22:00 - Початок першого тайму!

21:37 - На стадіоні тривають останні приготування. Кубок Ліги Європи вже на почесному місці.

21:16 - Ось як футболісти "Інтера" прибули на стадіон в Дюссельдорфі.

21:09 - В соцмережах вже з'явилось фото з роздягальні української команди на стадіоні в Дюссельдорфі.

20:56 - Склад "Інтера":

20:55 - Склад "Шахтаря":

19:32 - Тренер "Шахтаря" Луїш Каштру поділився очікуваннями від майбутнього півфіналу Ліги Європи.

Команди Антоніо Конте завжди прекрасно організовані та дуже збалансовані як в атаці, так і в обороні. "Інтер" добре виглядає після локдауну. Те, що нерадзуррі є фаворитами - нейтральний факт. Ми виходимо на поле і граємо, а не робимо ставки. Якщо людям легше думати, що Інтер фаворит - без проблем. Лукаку? Ми повинні виробити стратегію, щоб зупинити сам колектив, за який виступає Ромелу. Мова не тільки про бельгійця", - заявив Каштру.

18:28 - Гру транслюватиме телеканал "Футбол 1".

17:17 - Merkur Spiel-Arena - багатофункціональний стадіон у Дюссельдорфі, домашня арена футбольного клубу "Фортуна". Стадіон вміщує 51 500 глядачів, має дах.

14:46 – "Гірники" насичено провели час в Дюссельдорфі перед поєдинком з "Інтером".

11:40 – "Інтер" – "Шахтар": Експерти оцінили шанси українського клубу.

10:39 – Як зірки "Шахтар" готуються до "великого бою" в Дюссельдорфі.

Підготовка до великого бою!!💛💙⚒

Допис, поширений Junior Moraes (@jrmoraes10)

10:00 – Ми підготували матеріал до півфінального матчу, в якому оцінили шанси донецького "Шахтаря".

16 серпня

21:34 – Тренер "Інтера" насипав компліментів донецькому "Шахтарю".

15 серпня

18:06 – Стало відомо, який несподіваний арбітр розсудить "Шахтар" та "Інтер у Лізі Європи.

Переможець цієї зустрічі зійдеться у фіналі Ліги Європи з іспанською "Севільєю", яка обіграла "Манчестер Юнайтед".

"Гірники" підходять до протистояння у хорошій формі і гарному настрої після двох яскравих перемог – спершу донеччани розгромили "Вольфсбург", а потім наочно показали свою перевагу над швейцарським "Базелем" на стадії чвертьфіналу.