"Динамо" сыграло вничью с "Брюгге" в 1/16 финала Лиги Европы (ХРОНИКА)

Киевское "Динамо" в первом матче 1/16 финала Лиги Европы обменялось голами с бельгийским "Брюгге"

"Динамо" сыграло вничью с "Брюгге" в 1/1…

На Depo.Сектор все найважливіше, що відбувається до та під час матчу.

18:50 – Отже, нічия 1:1, яка невеликим фаворитом протистояння робить "Брюгге". Усе в цій парі вирішиться через тиждень у Бельгії за підсумками повторного поєдинку.

В останні хвилини було помітно, що гостей з Бельгії нічийний рахунок при забитому м'ячі на виїзді цілком влаштовує. Кияни ж намагалися організувати щось схоже на фінішний штурм. Дуже нервував головний тренер "Динамо" Мірча Луческу, бо в його підопічних практично нічого не виходило. Лише в доданий арбітром час ситуацію загострив Віктор Циганков, який загалом провів блідий матч.

18:43 – Після пропущеного гола футболісти "Динамо" трохи знітилися, а гравці "Брюгге", навпаки, посміливішали і ще загрожували воротам Георгія Бущана. Зокрема, на 82-ій хвилині форвард бельгійського клубу Баст Дост "пробачив" господарів, не влучивши у ворота з вигідної позиції.

18:25 – Гол! 1:1. на 67-ій хвилині після подачі з кутового Брендон Мекеле ударом головою зрівняв рахунок.

18:19 – Го-о-ол!!! 1:0 на користь "Динамо". Із третьої спробив на 62-ій хвилині Віталій Буяльський влучив у ціль! Гол вийшов дуже красивим. Отримавши пас від Віталія Миколенка, півзахисник "Динамо", якому дали вільний простір оборонці "Брюгге", він добре обробив м'яч і елегантним ударом практично з лінії штрафного майданчика закрутив його в дальній від воротаря кут.

18:01 – Розпочався другий тайм напруженого поєдинку на НСК "Олімпійський".

Статистика першого тайму має такий вигляд.

17:46 – У другій половині першого тайму побільшало активностей від господарів. Дві атаки київського клубу могли завершитися голом. І вони вийшли майже ідентичними. Кендзьора після непоганих індивідуальних дій навішував у штрафний майданчик, Буяльський двічі пробивав головою, але м'яч пролітав трохив вище від поперечки. Щось схоже на напівмоменти є і в бельгійського клубу. Однак, за великим рахунком, гра не вражає видовищністю, що теж можна зрозуміти – зима заважає демонструвати всі найкращі якості...

17:24 – Половину тайму футболісти обилвох команд більше борються з погодними умовами та газоном, ніж один з одним. Видно, що складно гравцям. Кияни за пів тайму нічого ще не створили. Натомість видно, що "Брюгге" так само приїхав до Києва за перемогою. Підопічні Мірчі Луческу намагаються максимально наситити середину поля для того, щоби потім проводити масовані атаки, поки що виходить не дуже вдало.

17:10 – З'ясувалося, що тренер "Динамо" Луческу погано почувався напередодні матчу з "Брюгге". "У Містера все добре, – пояснив його помічник Огнєн Вукоєвіч. – Вчора він пропустив тренування, але вже сьогодні вів підготовку до матчу, робив аналіз, давав установку. Сьогодні він добре почуває себе".

17:00 – Матч розпочався.

16:48 – Ось так виглядає НСК "Олімпійський" безпосередньо перед важливою грою.

16:26 – Тренер "Брюгге" U-23 Рік де Міл, який керує першою командою, розповів, що у півзахисника Матса Рітса 17-го лютого підтвердили коронавірус. Після цього гравця виключили із заявки "Брюгге" і відправили до Бельгії. Там його "посадять" на карантин.

15:47 – З'явились стартові склади команд матчу Ліги Європи:

15:34 – Форвард "Динамо" Артем Бесєдін назвав головні завдання на матч з бельгійцями.

14:41 - Румунський легіонер "Динамо" Тудора Белуце ляже на операційний стіл.

14:00 - Головний агроном НСК "Олімпійський" Максим Стельмах розповіли про підготовку газону до матчу 1/16 фіналу Ліги Європи "Динамо" - "Брюгге"

13:34 - Вранці у день гри в онлайн-форматі відбулася передматчева нарада з організаційних питань, де визначили форму команд. Господарі поля зіграють у своїй домашній формі білого кольору з горизонтальними синіми смужками. Динамівський голкіпер зіграє в сірому.

13:00 - Читайте наш ранковий текст: Незвична Ліга Європи: Як почуваються "Динамо" і "Шахтар" перед відновленням єврокубків

Матч відбудеться в четвер, 18 лютого, на НСК "Олімпійський". Початок о 17:00. Продаж квитків стартував 18 лютого о 11:15 виключно в онлайн режимі на сайтах партнерів ФК "Динамо" (Київ) - Esport.in.ua і karabas.com .

Пряма трансляція поєдинку в ефірі телеканалу "Футбол 1".

Перед поєдинком Ліги Європи з київським "Динамо" в стані бельгійського "Брюгге" стався спалах коронавірусу.  Головний тренер "Брюгге" Філіп Клеман, два його помічники і три основні гравці команди здали позитивні тести на Covid-19. Позитивний результат отримали провідний півзахисник Ханс Ванакен. Крім того, підтвердили зараження захисників Стефано Денсвіля і Матея Мітровіча, чий діагноз поставили раніше.