"Динамо" в серии пенальти победил "Ворсклу" в финале Кубка Украины (Как это было)

На харьковском стадионе "Металлист" состоялся финал Кубка Украины сезона-2019/2020, в котором сошлись "Динамо" и "Ворскла"

"Динамо" в серии пенальти победил "Ворск…

На Depo.Сектор все самое важное, что будет происходить до и во время матча.

Пуцлін виводить "Ворсклу" вперед в рахунку - 1:0

23:59 - Кінець другого екстра-тайму - 1:1. Далі серія пенальті!!!!

23:41 - Кінець першого екстра-тайму - 1:1.

23:21 - Кінець другого тайму - 1:1. Попереду два тайми по 15 хвилин.

23:00 - На 70 хвилині Катерина Монзуль скасувала гол Шепелєва через ймовірний офсайд. Відеоповтор дозволяє ставити під сумнів рішення арбітра.

22:34 - Почався другий тайм

22:24 - Кінець першого тайму. Рахунок 1:1.

22:01 - Гоооол! "Динамо" зрівнює рахунок в матчі - 1:1. На 28 хвилині відзначився Вербич.

21:44 - Гоооол! "Ворскла" відкрила рахунок в матчі. На 10 хвилині відзначився Руслан Степанюк.

21:33 - ПОЧАЛИ!!!

21:10 - Журналістка телеканалу "Футбол" Влада Седан, яка зустрічається з футболістом "Манчестер Сіті" Олександром Зінченком, опублікувала фото з Кубком України перед фінальним матчем.

Прекрасна Влада Седан 😍 ⠀ 📸 @v.lada_sedan

Публикация от ФУТБОЛ УКРАЇНИ (@theukrfoot)

20:45 - Стали відомі стартові склади "Динамо" і "Ворскли" на фінал Кубка України.

"Динамо": Бущан - Миколенко, Шабанов, Сирота, Кендзьора - Сидорчук, Шепелев, Буяльський - де Пена, Цітаішвілі - Вербич.

Запасні: Бойко, Кадірі, Соль, Шапаренко, Циганков, Андрієвський, Караваєв, Русин, Дуелунд.

"Ворскла": Різник - Пердута, Чеснаков, Аліун, Сапай - Скляр, Пуцлін, Якубу, Кане - Кулач, Степанюк.

20:03 - Команди вже приїхали на стадіон. Ось як автобус з футболістами "Динамо" зустрічали їхні ультрас.

19:27 - 20-кілограмовий трофей вже чекає на свого володаря.

18:15 - Журналіст телеканалу "Футбол" Ігор Бурбас опублікував нове відео в соцмережах. На відео Бурбас несе в руках Кубок України. Підписників запитує, хто ж переможе в поєдинку.

16:52 - Матч відбудеться без глядачів. На стадіоні тривають останні приготування.

прогулянку до розташованого неподалік від готелю Kharkiv Palace парку – міського саду імені Тараса Шевченка.

15:00 - У прямому ефірі гру транслюватимуть телеканали "UA:Перший" та "Футбол 1".

14:00 - На традиційній передматчевій нараді, крім іншого, вирішили, що "Динамо" зіграє у фіналі в білому комплекті форми, а "Ворскла" – у зеленому.

13:00 - Учасниця проекту "Жіночий квартал" Марта Адамчук виконає Гімн України перед фіналом Кубку України.

12:00 - Підготуватися до матчу допоможе наш текст! Матч на мільйон і більше: Що треба знати про фінал Кубка України "Динамо" – "Ворскла".