"Динамо" в меньшинстве сыграло вничью с "Ференцварошем" (Как это было)

Киевское "Динамо" в рамках второго тура группового этапа Лиги чемпионов провело выездной матч с "Ференцварошем" (2:2)

"Динамо" в меньшинстве сыграло вничью с…

Усе, фінальний свисток. 2:2 – бойова нічия. Кінцівку матчу в атаках провів "Ференцварош". "Динамівці" переважно відбивалися. Але більше голів уболівальники на стадіоні в Будапешті не побачили. Зважаючи на те, що команда Мірчі Луческу перемагала з рахунком 2:0, загальний підсумок поєдинку однозначно засмутив прихильників українського клубу.

23:48 – Гол! 2:2. "Ференцварош" на останній хвилині зрівняв рахунок після розіграшу штрафного – гол забив Болі, який декілька хвилин перед тим вийшов на заміну.

23:43 – На 86-ій хвилині завчасно поле покинув капітан "Динамо" Сергій Сидорчук, який отримав від арбітра другу жовту картку. В останні хвилини доводиться українському клубу догравати в меншості.

23:17 – Гол, 1:2 – Нуген з гострого кута пробив воротаря Бойка пострілом з гострого кута – м'яч від стійки залетів у ворота.

23:01 – Розпочався другий тайм матчу в Будапешті, в якому киянам потрібно втримати перевагу, здобуту до перерви.

Ось як виглядає статистика першого тайму.

22:46 – Перший тайм позаду. Крім декількох перших хвилин, упевнена постава київського клубу, який контролює ситуацію на футбольному полі в Будапешті та перемагає "Ференцварош" з рахунком 2:0.

22:42 – Го-о-ол!!! На 41-ій хвилині уругваєць Карлос де Пена склористався чудовою передачею з флангу від Віталія Буяльського та помилкою захисника "Ференцвароша" і спрямував другий м'яч у ворота господарів.

22:29 – Го-о-ол!!! На 28-ій хвилині Віктор Циганков дуже впевнено реалізував пенальті, вивівши гостей уперед. Перед цим півзахисник збірної України Ігор Харатін, який грає за "Ференцварош", зіграв рукою у своєму штрафному майданчику.

22:00 – Стартовий свисток арбітра пролунав. Гра розпочалася. На трибунах чимало вболівальників, які шалено підтримують команду господарів.

21:34 – На стадіоні в Будапешті вже все готово до принципового матчу "Ференцварош" – "Динамо".

20:47 – Є вже стартові склади. Тут без особливих несподіванок.

20:09 – "Ференцварош" прийняв "Динамо" в себе в Будапешті ось таким симпатичним відео.

18:57 – Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу попросив не порівнювати його з наставником "Ференцвароша" Сергієм Ребровим, але, з усього видно, румунський фахівець лукавить, адже сьогоднішня гра для нього надзвичайно принципова.

18:02 – Ось така порівняльна статистика Реброва "динамівського" та Реброва будапештського.

17:07 – Голкіпер "Ференцвароша" Денеш Дібус поділився очікуваннями від матчу проти "Динамо", зізнавшись, що півзахисник збірної України Олександр Зубков їм усе розповів про гравців київського клубу.

16:10 – Колишній гравець "Динамо" Ласло Боднар поділився очікуваннями від матчу проти "Ференцвароша", він погодився з головним тренером будапештського клубу Сергієм Ребровим, що "Динамо" можна обігрувати.

Матч відбудеться в Будапешті на стадіоні "Гроупама Арена". Арена є також домашнім стадіоном для збірної Угорщини з футболу. Місткість стадіону становить 23 700 місць.

Початок зустрічі о 22:00. Трансляція прямого ефіру поєдинку запланована на телеканалі Футбол 2.

Після першого туру "Динамо" та сьогоднішній суперник "Ференцварош" ділять третю-четверту сходинки турнірної таблиці.

Вранці на домашній арені угорського клубу пройшла передматчева нарада, в ході якого було офіційно затверджено, в яких комплектах форми зіграють команди.

Київське "Динамо" вийде на поле у ​​білій формі (голкіпер - у сірому комплекті), а господарі - в чорно-зеленому екіпіруванні (голкіпер – в червоному).

На матч не змогли вирушити основний воротар команди Георгій Бущан та захисник Віталій Миколенко – у них діагностовано коронавірус.