"Динамо" одержало путевку в 1/8 финала ЛЕ в матче с "Олимпиакосом" (Как это было)

В ответном матче 1/16 финала Лиги Европы "Динамо" на НСК "Олимпийский" обыграло "Олимпиакос" - первый матч в Пирее завершился вничью 2:2

"Динамо" одержало путевку в 1/8 финала Л…

Depo.Сектор следил за всем самым интересным, что происходило во время киевского матча..

23:53 - Фінальний свисток! Кияни проходять в 1/8 фіналу Ліги Європи за підсумками двоматчевого протистояння з грецьким "Олімпіакосом". Матч завершився з рахунком 1:0.

23:28 - Ультрас "Динамо" пам'ятають про смерть активістки Катерини Гандзюк. Банер з закликами покарати винних був розміщений на трибунах "Олімпійського".

23:03 - Розпочався другий тайм поєдинку. Кияни мають непоганий гандикап на старті 2-ої 45-хвилинки.

22:54 - Так виглядає статистика матчу після 45 хвилин. "Динамо" виглядає краще за гостей з Греції:

22:50 - Звучить свисток, який означає, що перший тайм напруженого матчу завершився. Рахунок 1:0 на користь "Динамо"!

22:36 - Фран Соль відкриває рахунок в матчі! Нарешті "пробило" іспанського форварда "Динамо".

22:30 - Ультрас "Динамо" влаштували справжнє "пекло" гостям з Греції. Було спекотно:

22:05 - Арбітр свистить, чим дає початок поєдинку.

22:03 - Поєдинок розпочинається з хвилини мовчання - команди вшановують пам'ять екс-гравця "Динамо" - Віталія Хмельницького.

21:56 - Так виглядають трибуни "Олімпійського" перед початком поєдинку:

21:24 - Вболівальники активно підходять на домашню арену "Динамо". Сьогодні в Києві буде "гаряче":

20:50 - Команди вийдуть на матч Ліги Європи у таких складах:

склад "Динамо":

склад "Олімпіакоса":

20:31 - Ось такі чарівні вболівальниці прийшли на київський стадіон, щоб подивитись на хороший футбол:

20:15 - Грецькі ЗМІ впевнені, що знайшли слабинку в ігрових побудовах киян. Вже скоро перевіримо, чи це справді так.

19:32 - Грецькі коментатори зробили знімок "Олімпійського". Правда, красень?

18:26 - "Динамівці" зіграють з греками в традиційних "кольорах":

18:18 - "Олімпіакос" вийде на поле НСК "Олімпійський" у такій формі:

16:22 - На матчі "Динамо" - "Олімпіакос" очікують масові безлади. Може повторитись ситуація з російським прапором на НСК "Олімпійський".

15:55 - Останні новини перед вирішальним матчем "Динамо" й "Олімпіакоса"

Через травму "Динамо" не зможе допомогти захисник Тамаш Кадар, який не грав і в першій грі у Греції.

Depo.Сектор прогнозує такий стартовий склад команди Олександра Хацкевича на відповідальний поєдинок.

Перед єврокубковим матчем "динамівці" традиційно провели перед матчеве тренування.

Для зручності вболівальників столичний громадський транспорт сьогодні працюватиме довше – роботу продовжить наземний громадський транспорт, маршрути якого проходять біля станцій метро.

До речі, фанатам "Олімпіакоса" перед матчем з "Динамо" рекомендували не провокувати українців прапором Росії.