"Ворскла" одолела "Карабах", "Динамо" выгрызает победу у "Ренна" в Лиге Европы (Как это было)

Оба украинские представители в Лиге Европы проводили выездные матчи - "Ворскла" гостила в "Карабаха", а "Динамо" - в "Ренна"

"Ворскла" одолела "Карабах", "Динамо" вы…

Depo.Сектор стежить за усім найцікавішим, що відбувається до та під час єврокубкових поєдинків "Ворскли" та "Динамо".

23:55 - Фінальний свисток! "Динамо" перемагає "Ренн" - 2:1.

23:53 - На 89 хвилині знову "Динамо" виводить вперед в рахунку Віталій Буяльський - 2:1.

23:42 - На 84 хвилині червону картку отримав Володимир Шепелєв.

22:42 - Гравець "Ренна" Греньє зрівняв рахунок в матчі.

22:22 - Томаш Кендзьора гарматним ударом відкрив рахунок в матчі!

22:00 - "Динамо" та "Ренн" почали...

На матчі очікували практично заповнений стадіон, який вміщає 29 тисяч глядачів.

21:49 - Звучить фінальний свисток матчу "Карабах" - "Ворскла". Перемагають українці сильного суперника на чужому полі!

21:35 - Ось роздягальня французького клубу.

21:08 - Футболісти "Динамо" вже на стадіоні "Роажон парк".

Match night.

Допис, поширений Christian Machowski (@christian_esem)

21:05 - "Ворскла" відкриває рахунок в матчі! Нападник Владислав Кулач - автор забитого м'яча.

21:00 - Другий тайм матчу в Баку розпочався. Сподіваємось, що український клуб проявить себе.

20:50 - "Ренн": Діалло (В), Да Сілва, Я. Юханссон, Сарр, Греньє, Ньянг, Бенсебаіні, Андре (К), дель Кастільо, Желен, Траоре.

Запасні: Коубек (В), Зеффан, Мешер, Леа Силікі, Буріго, Бен-Арфа, Поа.

Динамо: Бойко (В), Вербич, Шепелєв, Морозюк (К), Миколенко, Сідклей, Гармаш, Бурда, Буяльський, Кадар, Кендзера.

Запасні: Бущан (В), Сидорчук, Че Че, Андрієвський, Піваріч, Супряга, Дуелунд

20:48 - З'явилась статистика першого тайму матчу Ліги Європи "Карабах" - "Ворскла". Команди "забули" про ворота суперників.

20:40 - Перший тайм матчу в Баку завершився. рахунок не відкрито.

20:23 - Ось такі колоритні вболівальники присутні на матчі в Баку:

20:07 - Лідер "Динамо" Циганков може пропустити матч з "Ренном".

20:05 - Незважаючи на незначну кількість вболівальників, атмосфера на "Олімпійському" в Баку вражає:

20:00 - "Ворскла" та "Карабах" почали...

19:55 - А це вже трибуни перед початком поєдинку. Ажіотажу на матчі не буде:

19:19 - Трибуни стадіону "Олімпійський" майже порожні за 45 хвилин до старту матчу Ліги Європи. Можливо, ситуація ще зміниться.

Qarabağ⚽️

Публикация от Elvin Sadixov (@elvinsss)

19:04 - Футболісти полтавської "Ворскли" прибули на стадіон в Баку:

18:40 - З'явились стартові склади команд матчу "Карабах" - "Ворскла":

18:31 - Команди зіграють на стадіоні-красені в Баку, який вже пронизаний єврокубковою атмосферою

18:18 - "Карабах" і "Ворскла" вийдуть на поле стадіону "Олімпійський" в Баку у таких "кольорах":

16:47 - Ось так виглядає домашній стадіоне "Ренна", на якому відбудеться матч Ліги Європи:

15:40 - "Ворсклі" набридло програвати в Лізі Європи, тож, за словами захисника Володимира Чеснакова, полтавці поїхали в гості до "Карабаха" за очками.

15:20 - "Динамо" і весь український футбол в очікуванні мегаювілею - тисячного матчу українського клубу в єврокубках.

14:50 - Досвідчений півзахисник "Динамо" перед грою Ліги Європи налаштований оптимістично.

"Ренн" поки що випереджає киян у таблиці на одне очко. Французький клуб тричі зустрічався з представниками України, здобувши одну перемогу при двох поразках. У всіх випадках зафіксовано результат 1:0.

Кияни ж грали у Франції дев'ять разів і вивезли всього одну перемогу при семи поразках. Єдиний раз "Динамо" виграло в цій країні 20 років тому, коли здолало "Ланс" (3:1) на груповому етапі Ліги чемпіонів. Один з м'ячів у тій зустрічі провів Андрій Шевченко. В цілому ж наш теперішній віце-чемпіон не зміг забити в шести з дев'яти поєдинків на території Франції.

"Ворскла" у гостях спробує переграти "Карабах" і набрати перші очки на груповому етапі. До речі, в азербайджанського клубу нулі і графі очок, і жодного забитого гола.

Полтавці раніше ніколи не зустрічалася з представниками цієї закавказької країни в турнірах УЄФА. Натомість, "Карабах" у групі Ліги Європи-2014/15 змагався з "Дніпром". Азербайджанці перемогли майбутнього фіналіста турніру на його полі з рахунком 1:0, але вдома поступилися – 1:2.