"Челси" разгромило "Динамо" в первом матче плей-офф Лиги Европы (Как это было)

"Динамо" в Лондоне проиграло первый матч 1/8 финала Лиги Европы лондонскому "Челси"

"Челси" разгромило "Динамо" в первом мат…

Depo.Сектор стежив за усіма перипетіями резонансного поєдинку на стадіоні "Стемфорд Брідж"

23:53 - Звучить фінальний свисток. Кияни без шансів програють у Лондоні.

23:48 - Рахунок в матчі стає розгромним. Хадсон-Одої забиває третій гол в ворота киян.

23:22 - Екс-гравець "Шахтаря" забив другий гол в ворота "динамівців". М'яч після виконання штрафного удару Вілліаном влітає у верхній кут воріт Дениса Бойка.

23:05 - Тайм другий розпочався. Чи вдасться киянам змінити хід матчу у другій 45-хвилинці?

22:52 - З'явилась статистика першого тайму матчу плей-оф, яка лише підтверджує домінування "Челсі" на футбольному полі:

22:46 - Перший тайм завершився на користь лондонців - 1:0. Повна ігрова перевага господарів поля.

22:18 - "Челсі" відкриває рахунок в поєдинку вже на 18-ій хвилині. Забитим м'ячем відзначився хавбек "синіх" - Педро.

22:14 - Так виглядає неймовірна атмосфера на домашній арені "Челсі". В господарів дуже "гаряча" підтримка:

#chelseafc vs #dynamokiev @chelseafc

Допис, поширений Daniel Napon (@dnapsss)

22:02 - Звучить свисток арбітра, який означає, що поєдинок 1/8 фіналу Ліги Європи стартував. Побажаємо успіху киянам у непростому протистоянні з грізним "Челсі".

21:55 - Схоже, що на "Стемфорд Брідж" ажіотаж. Принаймні, так виглядає з загальної телевізійної "картинки":

21:50 - Футболісти "Челсі" вийшли на газон домашнього стадіону. Активно розминається форвард "синіх" Олів'є Жиру:

21:28 - Вболівальники цілими сім'ями йдуть на стадіон, щоб підтримати рідну команду. Це повинно слугувати прикладом для українців.

#ShedEnd Need I say more? #coyb #europaleague #gochneaursineurope

Допис, поширений Damon Gochneaur (@dgochneaur)

21:24 - Десять українців вийдуть у старті "Динамо" на єврокубкову битву з "Челсі". Одразу й не пригадаєш, коли востаннє таке відбувалось з киянами.

21:12 - Травмований нападник київського клубу Фран Соль переживає за команду і опублікував в соцмережі емоційний пост.

21:05 - В "Динамо" буде підтримка в Лондоні. Принаймні, жовто-блакитний прапор з'явився на трибунах "Стемфорд Брідж":

20:50 - З'явились стартові склади команд на матч Ліги Європи.

Склад "Динамо":

Склад "Челсі":

20:46 - У мережі з'явилось фото з роздягальні "Челсі". Господарі поля зіграють з "Динамо" у традиційних синіх "кольорах":

20:43 - Зіркові гравці "Челсі" з'явились на "Стемфорд Брідж" перед битвою з "Динамо":

20:30 - Ось так виглядають квитки на лондонський поєдинок Ліги Європи. Цікаво, чи усім бажаючим їх вистачило?

Chelsea vs Dynamo Kiev tickets #CFC #Chelsea #chelseafan #chelseafc #tickets #dynamokiev

Допис, поширений користувачем @ chelseafan_footage

20:14 - Як вболівальники підходять на лондонський стадіон перед матчем "Челсі" - "Динамо":

Допис, поширений Rene Enriquez (@enriquezrene.ap)

19:10 - Лідер "Челсі" Еден Азар уже біля лондонської арени. Один з вболівальників "впіймав" зіркового хавбека:

18:40 - Майкл Оуен вважає, що зустріч з "Динамо" для лондонців буде легкою прогулянкою. Віє недооцінкою з боку суперника?

17:12 - Англійські ЗМІ опублікували власний варіант стартових складів команд матчу "Челсі" - "Динамо". Є несподіванки від тренерів.

16:25 - Так виглядає стадіон-красень "Стемфорд Брідж", на якому сьогодні проведуть поєдинок "Челсі" і "Динамо":

15:55 - Данський півзахисник Міккель Дуелунд уже відновився від травми та готовий повернутися на футбольне поле, він має величезне бажання зіграти саме проти "Челсі".

14:30 - У стартовому складі "Динамо" мав би зіграти молодий форвард Назарій Русин. Тверді гравці основи "Динамо" вірять у цього нападника.

Київській команді в цьому матчі не зможуть допомогти травмовані Фран Соль, Йосіп Піваріч і Міккель Луелунд, а також дискваліфікований Беньямін Вербіч.

Букмекери вважають "динамівців" андердогами, проте українські експерти стверджують, що шанси в київської команди є, варто лише ними вміло скористатися.

Про свої очікування від майбутнього матчу на традиційній передматчевій прес-конференції розповів і головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич.