"Шахтар" на виїзді виграв у "Сельти". Як це було (ХРОНІКА)

Сьогодні "гірники" переможно розпочали свій шлях у плей-офф Ліги Європи

"Шахтар" на виїзді виграв у "Сельти". Як…

Dеpo.Сектор стежив за усім найважливішим до та під час матчу.

21:55 - Все, фінальний свисток у нашому матчі. Мінімальна перемога "Шахтаря" і чудові шанси на вихід у 1/8 фіналу тепер.

21:41 - І тепер Ракицький "на картці". Щось дуже вже багата колекція попереджень у "Шахтаря".

21:35 - Гра стає напруженою. Сутички на полі стають частішими. Арбітр дістає нові картки. У "Шахтаря" жовту отримав Малишев.

21:05 - У Віго розпочався другий тайм. Дентіньо все ж не зміг продовжити гру і його змінив Коваленко.

А ще виявилося, що судді "нагородили" перед перервою Даріо Срну жовтою карткою. І це вже другій "гірчичник" для гостей, отриманий за розмови. Не дуже гарні новини.

20:48 - Тайсон отримав жовту картку за розмови. А Дентіньо - пошкодження. Наскільки воно серйозне - дізнаємося після перерви. Арбітр відправляє команди відпочивати.

20:40 - Фред міг робити рахунок 0:2, але не реалізував чудовий момент. А пізніше Ордець отримав жовту картку. Це перше попередження в нашій грі.

20:32 - А осі відео взяття воріт "Сельти". Насолоджуємось!

20:26 - Гол! "Шахтар" не ходив у атаку, але варто було сходити, як одразу ж забили! І це Густаво Бланко-Лещук! 0:1.

20:23 - Біля воріт "Шахтаря" був дуже небезпечний момент, проте Бонгонда пробив неточно. "Гірники" поки не поспішають атакувати.

20:12 - Перша 10-хвилинка пройшла без гольових моментів, проте господарі були активнішими і виконали декілька перспективних "стандартів".

20:01 - Матч розпочався!

19:50 - Не дуже схоже, що у Віго сьогодні буде аншлаг. Ось фото "Балаідоса" за 15 хвилин до гри.

19:24 - Роздягальня "Шахтаря" мала такий вигляд до приїзду команди.

19:08 - А ось і склад "Сельти" до вашої уваги. Сильний склад.

18:53 - А ось і стартовий склад "гірників". Ми передбачили у своєму ранковому матеріалі 9 позицій з 11-ти.

18:45 - "Шахтар" прибув на стадіон у Віго. Скоро будуть склади, а поки що погляньте на зосереджені обличчя.

18:00 - Якщо ви збираєтесь дивитися матч "Сельта" - "Шахтар" не в Україні, а, скажемо, в Мехіко, або в Токіо, то твітер "гірників" приготував для вас корисну інфографіку. Аби ви точно знали, коли вмикати телевізор.

16:55 - Ось так виглядав стадіон у Віго під час вчорашнього тренування "Шахтаря". Гарний краєвид!

16:08 - Нагадаємо про ще один наш матеріал стосовно сьогоднішнього матчу. Почитайте, звідки "Шахтарю" чекати біди від "Сельти".

16:00 - А це вже "гірники" прогулялися Віго.

16:00 - Так виглядало передматчеве тренуваня.

16:00 - Для початку зрозуміємо чого ж можна очікувати сьогодні від "Шахтаря". Тож читайте "Яким складом "Шахтар" розпочне 2017 рік в Європі".