"Зоря" декласувала "Карпати" завдяки голам у другому таймі

У матчі 16-го туру УПЛ луганська " Зоря" вдома переграла львівські "Карпати" (2:0)

"Зоря" декласувала "Карпати" завдяки гол…

Про це повідомляє Depo.Сектор. У першому таймі гості вистояли. А після перерви пропустили два уколи від луганців.

Щоправда, перед пропущеними голам м'яч влучив у поперечку воріт "Зорі".  Відкрив рахунок захисник Вернидуб, який переграв своїх візаві в повітрі, а наприкінці гри Русин скористався передачею від партнера і проштовхнув м'яч у ворота.

"Зоря" – "Карпати" 2:0

Голи: Вернидуб, 54; Русин, 87

"Зоря": Шевченко, Тимчик, Абу-Ханна, Вернидуб (Чеберко, 88), Іванісеня, Леднєв, Михайличенко, Кочергін, Юрченко (Хомченовский, 79), Кабаєв (Луньов, 77), Русин

"Карпати": Кудрик, Кучер, Веремієнко (Гуцуляк, 78), Мартінс (Якімець, 75), Вакуленко, Кльоц, Назарина, Ді Франко, Деда (Лейус, 63), Бойчук, Лях

Попередження: Іванісеня, 58; Леднєв, 63; Абу-Ханна, 66 – Мартінс, 56; Деда, 59