Знищений "Шахтар", полум'яний марш, диво "Сєлі" та інші цікавинки 18-го туру Прем'єр-ліги

Відбулися матчі 18-го туру УПЛ, які подарували купу голів, несподівані результати та яскраві події

Знищений "Шахтар", полум'яний марш, диво…

Depo.Сектор аналізує кожну з них і показує найбільш цікаві.

Аншлагу не було

Матч "Карпати" - "Динамо" відкривав 18-й тур УПЛ. Але аншлагу, якого очікували, не вийшло. На гру прийшло 14 656 глядачів. Для "Карпат" показник файний, але представники "Шахтаря" тепер ще довго казатимуть, що донецький клуб у Львові популярніший. Відвідуваність матчу "гірників" з "Андерлехтом" -  23 621.

Знищений

Сам матч вийшов цікавим і завершився перемогою киян - 2:1.

Луганське Запоріжжя і нічия в Олександрії

Знищений

Луганська "Зоря" продовжує обживатися у Запоріжжі. Тим більше, що конкуренції в місті вже немає - "Металург" помер.

Луганці приймали на "Славутич-Арені" одеський "Чорноморець". Вийшов "виніс" в одні ворота - 4:0.

А от в Олександрії місцева команда не змогла здолати донецький "Олімпік" - 0:0.

Незрозуміла червона

В матчі "Олександрія" - "Олімпік" червону картку від арбітра Романова за зрив атаки отримав захисник "Олімпіка" Петров. От тільки незрозуміло, чому і за що.

"Говерла" таки грає і Кварцяний в шапці

Знищений

Ужгородська "Говерла" у першому для себе матчі весняної частини (перший весняний тур був перенесений, бо грали з "Металургом") здолала вдома "Металіст" - 1:0.

Луцька "Волинь" також мінімально перемогла "Сталь" - 1:0.

Але найбільш цікавим у матчі був Віталій Кварцяний. Точніше - його шапка.

Ну і коментарі про поле - окрема історія.

Полум'яне шоу

Ультрас "Дніпра" і "Шахтаря" перед зустріччю команд у Дніпропетровську "підпалили"центр міста, пройшовши полум'яним маршем.

Знищений

Знищений

Матч туру

"Дніпро" переміг донецький "Шахтар" несподівано для всіх. Але не просто переміг - знищив 4:1.

Чому так сталося, можна прочитати в нашій аналітиці

Гол туру

Знищений

Безумовно, для нас найкращим голом туру став удар Романа Зозулі. Можливо, для більшості він здастся звичним. Але ви тільки згадайте, скільки Зозуля пропустив через травму (7 місяців). І подивіться який матч він видав (гол плюс асист).

Але сухий лист Тотовицького з "Зорі" - це щось.

Дебютант туру

Знищений

16-річний нападник "Волині" Ярослав Дєда дебютував у матчі проти "Сталі". Провів на полі менше 30-хвилин, але став наймолодшим гравцем УПЛ в нинішньому сезоні.

Прикол туру

Знищений

Героєм став все той же тренер "Волині" Кварцяний, який здійснив подвійну зворотну заміну.

Матч проти "Сталі" в основному складі почав 16-річний дебютант Ярослав Дєда. Дєда був замінений на 26-й хвилині на Олександра Чепелюка. Чепелюк був замінений на 71-й хвилині Романом Никитюком. На 90-й хвилині Никитюк був замінений на Міху Горопевшека. З поля йшли лише ті гравці, які виходили на заміну.

Перформанс туру

Знищений

На трибунах найбільш красиво фанатіли у 18-му турі фанати "Динамо". Під час матчу з "Карпатами" на "Арені Львів" вони запалили стадіон.