Збірна України зганьбилася на Всесвітніх іграх у Катарі

У третьому турі групового раунду змагань у Катарі збірна України з пляжного футболу програла команді Сенегалу

Збірна України зганьбилася на Всесвітніх…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт УАФ. Після двох поразок поспіль, від збірних Ірану (4:5) та Парагваю (4:5), підопічні Євгена Варениці посідали останнє місце в групі С, втративши шанси вийти до півфіналу Всесвітніх пляжних ігор.

Натомість їхній сьогоднішній суперник, збірна Сенегалу, мав можливість поборотися за потрапляння до четвірки найкращих.

Щоправда, українська команда не стала просто відбувати номер, а нав'язала своєму опоненту жорстку боротьбу. Події в матчі розгорталися, як на гойдалках. Команди почергово виходили вперед, а на перерву після другого періоду пішли за рахунку 4:4.

Однак третя 12-хвилинка знову виявилася невдалою для "синьо-жовтих", які в підсумку поступилися – 5:7.