Завдяки "Парламентському кубку" діти-переселенці отримають футбольне міні-поле

27 травня на стадіоні "Локомотив" у Києві відбувся другий благодійний матч "Парламентський кубок" між збірними командами журналістів та народних депутатів України

Завдяки "Парламентському кубку" діти-пер…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Мета заходу – збір коштів для оснащення спортивного майданчика у Луганській області та закупівлі футбольної атрибутики для дітей-переселенців зі Сходу України. Співорганізаторами турніру стали Федерація футболу України, Благодійний фонд "Розвиток футболу України" та Інформаційне агентство "Центр новин".

До складу команди депутатів ВР увійшли 24 представники різних парламентських фракцій, включаючи президента Федерації футболу України Андрія Павелка. За збірну журналістів зіграли – 24 представники провідних українських ЗМІ. Матч відбувся у форматі два тайми по 30 хвилин.

Рік тому зустріч збірної журналістів із командою народних обранців, яка була організована для підтримки дітей з аутизмом, завершилася переконливою перемогою представників мас-медіа з рахунком 5:2. Історія повторилася і цього разу. Команда журналістів з самого початку гри захопила ініціативу на полі і вже на 3-й хвилині заробила право на пробиття 11-метрового удару, який впевнено реалізував Роман Лопатін. Згодом провалом в обороні збірної народних депутатів скористався Олексій Полозок, подвоївши перевагу у рахунку.

Але найцікавіше чекало на вболівальників, що зібралися на трибунах стадіону "Локомотив", після перерви. Дубль у складі команди журналістів оформив Роман Лопатін, але у команди депутатів ВР знайшовся джокер у вигляді Юрія Македона, який відзначився у воротах Андрія Варчака хет-триком.

Здавалося, що народним обранцям, які доклали чималих зусиль, щоб повернути інтригу у це протистояння, буде до снаги піти з поля переможцями. Але журналістам таки вдалося вирвати перемогу. Ще по одному голу за збірну ЗМІ провели Мирослав Небесник та Олександр Михайлюк - 5:3.

Однак, результат поєдинку для його учасників особливого значення не мав. Адже основна, а саме - благодійна, мета матчу досягнута. Переможців – збірну журналістів – привітав Андрій Павелко. Перед цим керманич ФФУ вручив футбольні м'ячі для вихованців ДЮФШ "Локомотив".

"Вітаю команду журналістів з перемогою! Гадаю, вам удвічі приємніше було виграти у слуг народу. Депутати намагалися чинити опір, але нам ще потрібно тренуватися і більш серйозно готуватися до таких матчів. Бажаю представникам мас-медіа хороших новин, якнайбільше яскравих емоцій і щоб ваша робота завжди приносила задоволення", - сказав президент Федерації.

Індивідуальні призи, срібні та золоті нагороди учасникам матчу та почесний трофей для тріумфаторів "Парламентського Кубку-2017" вручив перший віце-президент національної асоціації Вадим Костюченко.