ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Засновник "Металіста 1925": Ярославський не має до клубу ніякого відношення

Один із засновників "Металіста 1925" Олександр Давтян поспілкувався з журналістами
Depo.
22 серпня 2016 20:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Футбол 24.

- Як ви опинилися в числі засновників клубу?

- Як харків'янин. Знаєте, є багато людей, які говорять про те, що Харкову потрібен футбол, але треба ж спробувати щось ще і зробити. Скільки не кажи халва, в роті солодко не буде. Треба щось робити для того, щоб щось було. 

- Коли ви говорите "ми", то кого маєте на увазі?

- Я маю на увазі тих харків'ян, які вболівають за Харків і за футбол. Ви знаєте всю історію з "Металістом", як його спочатку кидали-кидали, потім він потрапив у добрі руки, клуб зробили надбанням міста, команда вийшла на міжнародний рівень.

Знаєте, мені було дуже приємно, коли я приїжджав до Австрії або ще кудись і говорили: "О, Харків, "Металіст", звичайно знаємо". Тобто про Харків дізнавалися через клуб. На жаль, потім він знову потрапив у погані руки. У підсумку, команда пропала.

Мені зателефонували, запропонували такий проект. Ми про цей проект говорили, напевно, вже років зо два. "Металіст" - це приватна власність, і має бути рішення суду, щоб щось з ним сталося. Зрозуміло, що Курченко за кордоном, він там в бігах або не знаю... Не вникаю в подробиці... Але це приватна власність, і її забрати може тільки суд. 

- А хто вам подзвонив і запропонував брати участь у цьому проекті?

- Мені Стороженко запропонував. Я ще раз повторю, що ми досить довго на цю тему спілкувалися і говорили, що якщо немає "Металіста", то давайте створювати команду.

Чесно кажучи, я думав, що більше людей відгукнеться на це. Тому що ви розумієте, що аматорська команда і професійна - це дві великі різниці у фінансуванні, а люди в нашому місті, які заробляють серйозні гроші, поки на це не відгукнулися, наскільки я знаю. Але можу помилятися.

- Скажіть, а Олександр Ярославський має якесь відношення до цього клубу?

- Наскільки я знаю - ніякого. Я знаю, що Олександр Владиленович, коли йому запропонували купити "Металіст", перехрестився, бо в теперішній важкий час для фінансування клубу потрібно десь брати гроші. Я не думаю, що він вдруге захоче... А може бути, захоче. У нас двері відкриті для всіх.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор