ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Юрій Вернидуб: Якби Росія адекватно відносилася до України, вже б давно був мир

Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб прокоментував свої слова "давайте помиримося" після питання про переїзд Пилявського на Росію
Depo.
7 березня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua
Юрій Вернидуб: Якби Росія адекватно відносилася до України, вже б давно був мир
Юрій Вернидуб: Якби Росія адекватно відносилася до України, вже б давно був мир

Як повідомляє "Depo.Сектор", відповідаючи на питання про гру молодого гравця В'ячеслава Танковського, Вернидуб згадав про його попередника Андрія Пилявського, що взимку перебрався на Росію, а далі, як то кажуть, слово самому оратору: "Пилявський - чудовий захисник. А те, що пишуть... Росія... досить вже вакханалії! Давайте швидше помиримося і будемо жити у нормальній країні, країні, що була раніше". Дані слова подав офсайт "Зорі"

Ми зв'язалися з Вернидубом, щоб той прокоментував дану заяву.

 - Скажіть, прес-служба наводить ваші слова про те, що треба помиритися. А з ким саме?

- З нашим Східним народом, Луганською і Донецькою областями. Там багато людей, які цього хочуть. Але через поганих примирення наразі не може відбутися. Луганська і Донецька область - всеодно ми народилися в Україні. Ті, хто хотів на Росію - вже давно поїхали.

- Нормальній країні, це якій?

- До війни

- Тобто з Росією миритися не варто? Ваші слова неправильно подала прес-служба?

- Ну, якби Росія адекватно б відносилася до України, вже б давно був мир. Але я не бачу цього. Стільки зброї там. А щодо цитати - кожен розуміє по-своєму. Більше половини людей з Донецької і Луганської області хочуть бути в Україні.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор