Шеф-редактор спортивної редакції Depo.Сектор
Ярош і Димінський, день народження Шаран…

Depo.Сектор зібрав найцікавіші моменти поєдинків.

"Карпати" - "Чорноморець" 0:0

Колишній лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош завітав на матч на "Арені Львів" між "Карпатами" та "Чорноморцем". Про що говорили з почесним президентом львів'ян не відомо.

Ярош і Димінський,  - фото 1

Натомість самі команди не вразили. У "Карпат" варто відзначити дебютантів основного складу новобранців Костянтина Ярошенка та Євгена Зубейка.

"Дніпро" - "Зірка" 0:1

Півзахисник Руслан Ротань, вийшовши в стартовому складі "Дніпра" в матчі проти кропивницької "Зірки" (0:1), провів 300-й матч за дніпрян в чемпіонатах України. За 300 матчів 34-річний Ротань забив 30 м'ячів і віддав 72 результативні передачі. При цьому 114 поєдинків він провів у якості капітана "Дніпра". Ювілей вийшов невдалим.Ярош і Димінський,  - фото 2

А зіпсував його іспанський легіонер "Зірки" Мойя на останніх секундах матчу.

"Сталь" К - "Олімпік" 2:3

Весело було на стадіоні "Метеор" в Дніпрі. І вболівальникам...

І футболістам теж... "Олімпік" ще на 39-ій хвилині отримав вилучення. Червону картку побачив Антон Поступаленко. Попри це все ж зміг перемогти. Продовжує "штампувати" голи-красені Андрій Богданов.

А це огляд усіх найцікавиших моментів матчу.

"Волинь" - "Олександрія" - 1:1

В Луцьку в день матчу 45-річчя святкував тренер олександрійців Володимир Шаран.

Ярош і Димінський, - фото 3

Врятував нічию-подарунок для Шарана на останніх хвилинах Артем Полярус.

"Динамо" - "Зоря" 0:1

В Ярмоленка - рецидив травми спини і знову шанс вийти з перших хвилин отримав Віктор Циганков. Як і в матчі з "Наполі" молодий талант залишив по собі більше позитиву.

Тільки от на останніх секундах "Динамо" пропустило контратаку луганців і пропустило їх в турнірній таблиці.

"Ворскла" - "Шахтар" 0:1

Здається, вболівальники в Полтаві прокинулися. На матчі з "гірниками" та було неочікувано багато - 11 тисяч вболівальників.

Ярош і Димінський, день народження Шарана, спина Ярмоленка та інші цікавинки УПЛ - фото 4

В "Полтаві" активно заговорили про борги із зарплатні. Начебто грошей там не бачили вже 8 місяців.

Що ж до команд, то гра видалася напруженою. Мінімальну перемогу здобув "Шахтар".