Ярмоленко радив їсти м'ясо Гонсалесу

Півзахисник "Динамо" Андрій Ярмоленко поділився емоціями після перемоги над "Шахтарем" (1:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на terrikon.com.

"Поразка в Суперкубку була пристойним ударом по самооцінці. Програвати ніхто не любить. Хотіли сьогодні перемогти, і було видно, що ми хотіли більше. Заслужено перемогли, я вважаю.

Сьогодні багато оборонялися. Всі відпрацьовували в обороні і в атаці. В таких іграх тактичні схеми відходять на другий план, більше граєш за рахунок самовіддачі.

Ми перемогли за рахунок самовіддачі і реалізації моментів. Гол Мбокані не був заготовкою, це просто клас нападника. У першому таймі у нього нічого не було, а в другому таймі він реалізував свій шанс, і ось ми веземо три очки.

Які претензії можуть бути до Коваля, якщо він відстояв на нуль і виручив? Супер, молодець. А Гонсалесу я говорив, щоб він поїв м'яса, а то раніше не вистачало сил на удар. Мабуть, він зробив поправку на обіді.

В останні хвилини сил практично не було. Але після перемог над принциповим суперником з'являється друге дихання. Готуємося до "Янг Бойз" в хорошому настрої.

Такий клуб, як "Динамо", повинен грати в Лізі чемпіонів. Добре, що перемогли. Це додасть впевненості тренерам і футболістам.

Перейду я куди-небудь? Якщо можна, поки промовчу. Дякую", - сказав Ярмоленко.