Як український воротар пошив у дурні двох футболістів суперника (ВІДЕО)

Голкіпер житомирського "Полісся" Дмитро Міхєєв відзначився ефектними діями в матчі Другої ліги чемпіонату України

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на obozrevatel.com.

24-річний воротар хвацько пошив у дурні двох футболістів "Агробізнесу".

Незвичайний епізод, у якому кіпер "Полісся" продемонстрував чудеса самовладання, стався у другому таймі. На 81-й хвилині Міхєєв вискочив із воріт за межі штрафного майданчика, щоб перехопити закид на гравців суперника.

У якийсь момент здалося, що Дмитро невдало прийняв м'яч і зараз футболісти "Агробізнесу" без проблем заб'ють гол, проте воротар технічно віддав пас партнеру, вийшовши "сухим з ​​води" в вкрай непростій ситуації. Пропонуємо подивитися, як це було.

Варто зазначити, що "Агробізнес" все ж здобув перемогу над "Поліссям". Матч завершився з рахунком 3:2.