ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Справа "Чорноморця": Чи зможе Клімов повернути стадіон через зв'язки в суді

В Одесі відбуватиметься слухання на якому "Чорноморець" спробує відсудити права на домашній стадіон

Depo.
3 жовтня 2017 08:02
ФОТО: depo.ua

Яка ситуація з стадіоном "Чорноморець"? Стадіон був заставою за кредитами, виданими "Імексбанком" (власник і банку, і одеського клубу - олігарх Леонід Клімов) перед введенням тимчасової адміністрації. Гроші були перераховані на рахунки юридичних осіб, підконтрольних Клімову, а пізніше були перекинуті в офшори. В травні збанкрутілий "Імексбанк", яким на той час керував Фонд гарантування вкладів, став власником арени. Далі стадіон повинен був бути виставлений на продаж. Виручені кошти мали б піти на виплати вкладникам і кредиторам. Минуло три місяці і "Чорноморець" вирішив повернути стадіон.

А судді хто? В середу о 10:30 в Одеському окружному адміністративному суді повинне розпочатися слухання під головуванням судді Сергія Стефанова. На перший погляд, все ніби гаразд. Але ж стало відомо, головуючий суддя Стефанов може вважатися зацікавленою особою. 16-річний син слуги Феміди Ілля Стефанов є голкіпером молодіжної команди "Чорноморця" (U-19).

Конфлікт інтересів? Але й окрім того репутація в судді Сергія Стефанова неоднозначна. Йому закидають не одне резонансне рішення на користь впливових "клієнтів". Зокрема, Стефанов "закрив очі" на підроблені документи забудовника і відмовив звичайним одеситам, які багато років виступали проти незаконного будівництва багатоповерхівки. Тепер цей суддя, ймовірно, повертатиме стадіон олігарху.

Чого чекати? Ситуацію поки сладно спрогнозувати. Єдине, що насторожує - це "конфлікт інтересів", який і не намагаються приховати. Легко побачити за маніпуляціями, бажання Леоніда Клімова "залишитися з усіма своїми активами". Звісно, надія вмирає останньою, але навряд чи хтось "даруватиме" стадіон державі чи пересiчним грoмадянам... А платитимуть в такому випадку звичайні українці, вкладники збанкрутілого "Імексбанку"

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор