Воротар "Динамо" Бойко категорично відмовився розповідати про конфлікт із Мораесом

Воротар київського "Динамо" Денис Бойко прокоментував нічию з донецьким "Шахтарем" (0:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну

- Не знаю, чи був пенальті. Суддя поставив. Велике спасибі тренерському штабу, з яким ми розбираємо такі епізоди.

- Знав, куди битиме Мораес?

- Вгадував. У нас є аналіз, і з Михайловим, і з тренерським штабом ми постійно розбираємо, готуємося до кожного матчу. Моє завдання - змусити його пробити в той кут, тому що він до цього бив туди. Виручив.

- Що ти кричав Мораесу після пенальті?

- Це залишиться в історії.

- Це вульгарні слова?

- Це залишиться в історії, гра закінчилася. На жаль, результат незадовільний. Будемо намагатися в наступних матчах домагатися максимуму і сподіватися на те, що в УПЛ ще є команди, здатні відібрати очки у "Шахтаря".

- Що за конфлікт відбувся з Мораесом в підтрибунному приміщенні?

- Не хочу говорити про Мораеса, давайте про «Динамо» поговоримо. Сенс говорити про Мораеса? Про нього немає сенсу розмовляти. Запитайте краще з приводу де Пени, він сьогодні дебютував. Молодець хлопець, старався, працював, вітаю його. Віті Циганкову хочу побажати виграти гонку бомбардирів, може, мій відбитий пенальті допоможе йому. З приводу "Шахтаря" взагалі не хочу говорити.

- Цитаїшвілі як тобі?

- Хлопець теж молодець, старається, працює на тренуваннях. У кожному матчі намагається доводити, що хоче грати за "Динамо". Хочу побажати йому в такому ж дусі продовжувати. Щоб не було зіркової хвороби, як часто буває у молодих футболістів, коли декілька хороших матчів провів і злетів. Думаю, що він розумний хлопець, все прекрасно розуміє, для нього це теж дуже важливо.

- Суркіс заходив? Що казав?

- Він більше з тренерами розмовляв, я не чув.

- Він дуже спокійним був.

- Краще у нього запитайте.

- Брати Клички заходили?

- Так.

- Говорили, що за вас уболівали.

- Спасибі їм велике, дуже приємно. Підійшли до кожного, потиснули руку. Думаю, багато хлопців вперше бачать легенд боксу наживо і людей легендарних в принципі. У нас багато молоді, для якої це певний стимул або поштовх. Не кожен день зустрічаєшся з такими, як Клички, - сказав Бойко.

Читайте і дивіться також: Як герой "Динамо" Бойко насміхався з Мораєса після відбитого пенальті

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор