ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Відомий грузинський футболіст: "Блатні" ледь не відрізали вуха Мирону Маркевичу

Великий грузинський футболіст Реваз Дзодзуашвілі згадав, як працював в Україні в лихі 90-i та сварку з Маркевичем пiд час роботи в "Темпi"

Depo.
13 липня 2017 16:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на football24.ua.

- Грали вдома з "Карпатами", які тоді тренував сильний тренер Мирон Маркевич. Перед матчем Мирон Богданович сам запропонував мені зіграти цей матч внічию. Я погодився. Львів'яни йшли у середині таблиці, а нам те очко допомогло б залишитися. До 73-ї хвилини все було гаразд. Рахунок 0:0, усе так, як планувалося. Але в цю мить Карпати нам забили. Відігратися ми не встигли, більше того, на контратаці отримали другий м'яч.

Після фінального свистка з Маркевичем сильно посварилися. Прийшли блатні хлопці, злочинці, які тоді слідкували за порядком у команді. Пояснив їм ситуацію. Вони тоді Маркевичу ледь не відрізали вуха. Мирон вчинив непорядно. Не буду сперечатися, шепетівський відрізок роботи трохи зіпсував мою репутацію. Мені сказали, що то Нішніанідзе погодився Маркевичу гру віддати. Мене це обурило. "Ми з тобою колеги, – сказав тоді Мирону. – Я – Реваз Дзодзуашвілі, чогось у футболі досяг. Навіщо ти мене "кидаєш"? Скажи "ні", "не можу" і ніхто б не образився".

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор