ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Віце-президент "Карпат": Я винен у невдачах на 200%

Віце-президент "Карпат" Олег Смалійчук заявив, що повністю бере на себе відповідальність за погані результати

Depo.
15 лютого 2018 19:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на телеканал "Футбол 1".

За словами Смалійчука, він не тримається за свою посаду і може залишити її, як тільки керівництво "Карпат" цього забажає.

"Олег Смалійчук винен не на 100%, а на 200%. Олег Смалійчук, як і будь-яка людина, може прорахуватися. І я прорахувався. Я приймав рішення, мені ніхто не заважав. Я попросив вибачення і готовий нести відповідальність. У будь-який момент, якщо керівництво клубу вирішить, що я не відповідаю вимогам, Олег Смалійчук за посаду віце-президента "Карпат" триматися не буде.

Якщо я чогось досяг, то в Європі. Хочу, щоб "Карпати" були європейським клубом, і для мене це не прості слова. Зараз модно говорити про європейські цінності, і я знаю, як побудувати бізнес в Європі.

Це не як в книгах або по телевізору показують, а набагато важче. В Європі гроші на деревах не ростуть. Потрібно бути вимогливим до самого себе. Все можливо, потрібно просто захотіти", - заявив Смалійчук.

Також він прокоментував призначення Даріо Друді на посаду виконавчого директора клубу.

"По Друді я прийняв рішення - він сильний фахівець. Я не збираюся щовечора лягати спати і думати правильно я вчинив чи ні. У нас з ним є дві спільні риси. По-перше, ми бачили голод, в дитинстві нас життя не балувало. По-друге, ми віримо в те, що робимо. А якщо ще до цього додати, що у Друді є яйця, то я сплю спокійно. Він будує команду з нападу, а не з захисту, як більшість клубів", - додав Смалійчук.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор