ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вболівальники зібрали для клубу Курченка ₴500 тис

В Харкові порахували внески за місяць роботи фонду "Відродження харківського футболу імені Миколи Уграїцького"
Depo.
14 березня 2016 19:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляєDepo.Сектор.

Як розповіли ініціатори, з 11 лютого по 11 березня на рахунок фонду надійшло в цілому 451 761 гривня, причому ще 50 тисяч повинні зарахувати до завтрашнього дня.

"В першу чергу, знову буде оплачена зарплата 56 співробітникам Академії - всім, від охоронців до директора. Потім вирішено продовжити оплату харчування молодих футболістів академії, які навчаються в ЗОШ №20, - розповів один з ініціаторів благодійного фонду Анатолій Хама. - Також прийнято рішення, що фонд буде надавати матеріальну допомогу в розмірі 1 тисячі гривень щомісяця батькові легендарного гравця "Металіста" Юрія Тарасова. Раніше це робив клуб".

За словами Хамаева, одному з представників фонду також доручили провести переговори з відомим скульптором міста для організації та виготовлення скульптури або барельєфа легенди «Металіста» Миколи Уграіцкого. Це робиться з метою присвоєння імені Уграіцкого дитячої футбольної Академії нашого міста.

Також минулого місяця фонд провів переговори і уклав договір з Південною залізницею про надання вагона належної якості та комфортабельності для головної команди "Металіста", щоб гравці дісталися до Ужгорода на матч з "Говерлою". Також ініціатори провели успішні переговори з комунальними підприємствами міста про реструктуризацію боргу ФК "Металіст" за їхні послуги. На базі "жовто-синіх" в подальшому буде світло і тепло.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор