ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Український футболіст розповів про "війну" з агентами

Екс-захисник "Волині" Євген Новак, який виступає в Македонії за "Вардар", розповів про відносини з агентами Олександром Панковим і Денисом Онищенко
Depo.
29 грудня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Footboom.

"До мене звернулися два так званих футбольних агенти - Денис Онищенко та Олександр Панков - з пропозицією про співпрацю. Але якщо Онищенко хоча б на початковому етапі співпраці дійсно брав участь в моєму працевлаштування, то його діловий партнер Панков, як згодом виявилося, взагалі був самозванцем і навіть не мав відповідних документів, необхідних для роботи футбольним агентом.

Я з Онищенко приїхав на переговори до Луцька влітку 2014 року. Ми поспілкувалися з Кварцяним, і я підписав трудову угоду з луцьким клубом. Згодом в "Волині" у мене були певні складнощі, але я радий, що з клубом, в кінці кінців, ми розлучилися цивілізовано і без взаємних претензій.

Після цього я деякий період часу перебував у пошуках команди. В результаті без участі агентів потрапив в "Вардар", а через 8 місяців мій контракт з агентом Онищенком підійшов до кінця. Ніяких претензій з його і мого боку не було. Тим більше, що від мене він отримав навіть істотно більший відсоток від зарплати, ніж було передбачено контрактом. Ми продовжували підтримувати нормальні відносини, поки він не дізнався, що я не хочу продовжувати агентський договір.

Яке ж було моє здивування, коли я дізнався, що агент (тепер він уже називається посередником) Онищенко звернувся до КДК ФФУ з вимогою стягнути з мене ще кошти на величезну суму, за всі 3 роки, які я повинен був провести в луцькому клубі. Причому вважає цю суму з урахуванням преміальних, які я ніколи не отримував, і на які по футбольному законодавству агент взагалі не має права розраховувати. Адже в "Волині" я не провів і половини терміну контракту, і практично не виходив на поле.

Після підписання контракту з "Волинню" ніхто з них жодного разу не спромігся мені зателефонувати, поцікавитися моїми проблемами в клубі, ніхто не спробував допомогти у вирішенні питання з боргами по зарплаті. Адже робота агента - не тільки отримувати гроші, агентським договором передбачено низку зобов'язань перед футболістом, які агент повинен виконувати, щоб заробити свої відсотки.

Я завжди чинив по-людськи, а вони хочуть отримувати гроші обманом, підкупом і шантажем. Хочеться, щоб молоді футболісти не потрапили на цей прийом. Шкода, що тепер доводиться з'ясовувати стосунки з Онищенком в КДК ФФУ. До речі, інтереси Онищенко в цій організації представляє колишній член сумнозвісного минулого складу КДК, але, сподіваюся, це не завадить нинішньому складу уважно і неупереджено розглянути мою справу", - сказав Новак.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор