Українки пробилися до наступного раунду Євробаскету

Після перемоги збірної Угорщини над Чехією (74:70) в матчі другого туру групи А Євробаскету-2017 збірна України офіційно забезпечила собі місце в кваліфікаційному раунді 1/4 фіналу турніру

Українки пробилися до наступного раунду…

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

Збірні України та Угорщини в перших двох турах зіграли з Чехією і Іспанією однаково, обігравши господарок турніру і програвши фавориткам. Таким чином, і Україна, і Угорщина перед заключним туром мають перевагу особистих зустрічей над Чехією. Як би не завершився очний поєдинок останнього туру між Україною та Угорщиною, все одно обидві команди за особистими зустрічами випередять Чехію. При цьому через особистих зустрічей Україна, як і Угорщина, не мають шансів обійти Іспанію і фінішувати на першому місці в таблиці.

Після дня відпочинку на турнірі, Україна і Угорщина зіграють між собою в понеділок, 19 червня в 13:30 за київським часом.

У наступному раунді друга і третя команда за підсумками групового турніру зіграють з третьою і другою командами групи В, відповідно. У цьому квартеті вся боротьбі ще попереду.

Матчі кваліфікаційного раунду перед 1/4 фіналу будуть зіграні у вівторок, 20 червня.