У драматичному матчі аутсайдерів УПЛ "Львів" обіграв "Ворсклу"

На львівському стадіоні "Україна" ФК "Львів" виграв у полтавської "Ворскли" (2:0) у рамках 14-го туру УПЛ

Про це повідомляє Depo.Сектор. Усе вирішив перший тайм футбольної зустрічі. Спочатку жахливою помилкою захисту полтавців скористався бразильський форвард "Львова" Ренан, який, отримавши мяч у подарунок, ефектно переграв голкіпера "Ворскли" – 1:0.

На 35-ій хвилині гості з Полтави залишилися в меншості – арбітри вилучили з поля бразильця Луїзау.

А на 41-ій хвилині Педро реалізував пенальті, яке сам і заробив, – 2:0.

Таким чином другий тайм перетворився на формальність, а полтавці "напрацювали" на ще одне вилучення.

"Львів" – "Ворскла" 2:0

Голи: Ренан, 12; Педро, 41 (пен.)

"Львів": Сарнавський, Братков, Люлька, Борзенко, Приймак, Сабіно (Шина, 86), Мартан, Педро, Татарков, Ренан (Богунов, 66), Пернамбуко (Алваро, 82)

"Ворскла": Різник, Баєнко, Чеснаков, Пердута, Мартиненко, Кравченко, Мельничук (Ребенок, 66), Скляр (Петровіч, 87), Луїзау, Васін, Козиренко (Артур, 46)

Попередження: Луїзау, 14; Баєнко, 24; Скляр, 45+1; Чеснаков, 50; Кравченко, 67; Мартиненко, 72

Вилучення: Луїзау, 35 (друге попередження); Мартиненко, 80 (друге попередження)

Читайте і дивіться також: Стало відомо, у яких складах відбудеться принциповий поєдинок аутсайдерів УПЛ