ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Три думки про "валідол" на матчі Косово - Україна

В Шкодері завершився матч відбору на ЧС-2018 Косово - Україна (0:2)

Depo.
7 жовтня 2017 00:10
ФОТО: depo.ua

Depo.Сектор проаналізує причини "валідольного" матчу "синьо-жовтих".

Де Кравець, де? Тренерський штаб не вгадав з нападником... Артем Кравець не влучив у порожні ворота в моменті з ударом Коноплянки, а ще й заробив жовту картку і тепер пропустить матч з хорватами. Проте, ця помилка не від добра зроблена. Про проблему синьо-жовтих в атаці не чув хіба лінивий. І Кравець, і Бєсєдін в "Динамо" не є основними. До честі Шевченка, він вчасно все поправив, не залишивши на полі номінальних нападників.

Форс-мажорна злива. Звісно на залитому дощем полі значно легше руйнувати слабшим косоварам, аніж креативним футболістам збірної України створювати. Мабуть, з поправкою на важке мокре поле і не вийшов з перших хвилин Марлос. Важливо, що в українців не було недооцінки суперника. Iнакше б за такої погоди і боротьби зі зпущеними рукавами, біди було б не уникнути.

Вага результату. В паралельних матчах групи ситуація складалася так, що нічия в матчі в Албанії залишала українців достроково поза ЧС-2018. Цілком ймовірно футболістам був відомий перебіг подій. В такому випадку ціна одного руху зростає, а відтак і футболісти часто "пливуть". І добре, що цього разу все закінчилося хеппі-ендом.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор