Тренер "Динамо" Хацкевич наполегливо вимагає підсилення у Суркіса

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував нічию з донецьким "Шахтарем" (1:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну

- Вітаю "Шахтар" із чемпіонством і Кубком. Вони діяли сконцентрованіше, надійніше і стабільніше на всій дистанції. Ця перемога заслуговує на повагу. Що стосується нашої команди, то сьогодні все так спокійно розпочиналося, не було передумов, щоб гра знову переросла в якісь конфліктні ситуації, дрібні сутички, але це вже рівень суддівства.

У першому таймі була рівна гра за рахунок індивідуальних дій Віті Циганкова. Гостроти і біля наших воріт особливо не було, і біля воріт "Шахтаря" ми не створювали.

Після нашого вилучення "Шахтар" більше контролював м'яч. Після їх вилучення - вже фрагментально, то вони позиційно атакують, то ми. У кінцівці вже пішла відкрита гра, яка доставила задоволення глядачам. Команди жодних турнірних завдань не вирішували, футбол вийшов розкутішим.

- У чому програли чемпіонську гонку? У вас є відповідь, як виправити цю ситуацію наступного сезону?

- Цього сезону ми задіяли 31-го футболіста. Для топ-команди потрібна стабільність складу. На жаль, у нас дуже серйозні травми у провідних футболістів. Не завжди вдавалося їх замінити. Ми маємо досить перспективну команду. Але щоб рухатися далі, необхідно посилення.

- Яка позиція вимагає першочергового посилення?

- Я зараз не буду говорити про трансферну політику, вже є позиції, які ми хочемо посилити, є футболісти, яких ми хочемо. У нас є футболісти, яких ми хочемо віддати в оренду. Але рішення щодо кожного з них прийматимемо тільки в кінці сезону.

Читайте також: Чому "Динамо" потрібно програти "Шахтареві"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор