Травма, сварка чи домовленість, або Куди подівся Ракицький?

Сьогодні "Шахтар" прибув до Харкова, де завтра відбудеться матч 22 туру УПЛ між гірниками та "Олімпіком"

Depo.
16 березня 2017 20:15
ФОТО: depo.ua

Справжньою несподіванкою стала новина про те, що "гірники" прилетіли до Харкова без основного захисника Ярослава Ракицького. Це змусило вболівальників та експертів пригадати інші випадки, коли Ракицький перед матчами збірної "несподівано" травмувався, або хворів і спробувати знайти пояснення тому, чому в заявці на завтрашній матч проти "Олімпіка" Ярослава знову не виявилося.

Ми перевірили повідомлення на офіційному сайті "Шахтаря" – в жодному з них нічого не було про травму захисника, більше того – у фото-звіті про одне з останніх тренувань Ракицький був присутній на світлинах, а на одній з них навіть спілкувався з тренером збірної Раулем Ріанчо, що заскочив на тренування "гірників".Може дискваліфікація? Заходимо на офіційний сайт УПЛ, дивимося в розділ "Відсторонення" – і там Ракицький не значиться. Отже, карток Ярослав не "перебрав".

Так що ж сталося? Є чотири варіанти розвитку подій. Озвучимо їх всі.

Перший варіант. Ракицький отримав травму в останній момент і дійсно не може взяти участі в грі проти "Олімпіка", а на офіційному сайті просто забули написати про пошкодження одного з найдорожчих (у всіх значеннях слова) своїх виконавців.

Другий варіант. Ракицький знову посварився з Фонсекою. Всі ми пригадуємо літній конфлікт Ярослава з новим головним тренером "Шахтаря", через який захисник часто опинявся поза складом команди, а сестра футболіста навіть писала в соцмережах про те, як португалець "вбиває команду з Донбасу". Може знову конфлікт гравця та тренера?

Третій варіант. Фонсека і Шевченко домовилися, що Ракицького побережуть перед грою збірної. У "Шахтаря" неймовірно великий запас очок щодо переслідувачів, то ж можна собі уявити, як Паулу йде на зустріч своєму колезі і каже щось таке: "Окей, Андрію, я відправлю тобі в збірну свіженького Ракицького, щоб він був на 100% готовий до гри з хорватами". Хто знає, може потім Фонсека і сам щось попросить у Шевченка, тому зараз робить перший крок доброї волі?Четвертий варіант. Ракицький дійсно не хоче їхати до збірної і тому симулює травму. При всій повазі до таланту цього гравця, травми, які він отримує акурат перед матчами національної команди, вже не можуть не дивувати. Два рази – збіг, три – неймовірний збіг – але на четвертий і п'ятий рази вже починаєш думати інакше.

Хто знає, може у "Шахтарі" все ж розкажуть нам справжні причини відсутності Ракицького в заявці на завтрашню гру, а поки ми можемо лише здогадуватися і перебирати варіанти.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор