В українській прем'єр-лізі триває зимова пауза, тож час підбивати підсумки

Мирослав Новосад
Шеф-редактор спортивної редакції Depo.Сектор
ТОП-10 найкращих матчів УПЛ…

Depo.Сектор склав перелік найкращих матчів першої частини сезону. Тут і інтрига, і зливи голів і неймовірні емоції...

"Динамо" - "Олександрія" 5:1. 1 тур

Хет-трик Мораєса, 6 голів на обидві команди вже в першому турі задав добрий почин на чемпіонат. Щоправда не усі, і не завжди його команди підхоплювали.

"Олександрія" - "Ворскла" 3:2. 2 тур

Вже в наступному турі в битві середняків олександрійці змогли реабілітуватися за поразку в першому турі. І зробили це яскраво...

"Карпати" - "Шахтар" 2:3. 4 тур

Львів'яни вели в рахунку 2:0 але все ж поступилися. Врятувалися "гірники" на останніх хвилинах.

"Олімпік" - "Дніпро" 3:0. 7 тур

Хет-трик Андрія Богданова... І Ви лишень гляньте, які голи влітали у ворота "Дніпра".

"Олександрія" - "Карпати" 3:2. 9 тур

5 голів, вилучення, і автогол, який і визначив переможця - такий поєдинок не можна оминути.

"Олімпік" - "Шахтар" 1:1. 11 тур

"Гірники" в літньо-осінній частині чемпіонату лише два матчі зіграли внічию. Вперше втратили очки в матчі з "Динамо", а вдруге з "Олімпіком". Розумієте вагу сенсації?

"Ворскла" - "Олександрія" 2:2. 13 тур

В поєдинку, окрім усього, забили найшвидший гол чемпіонату України. А відігралася "Ворскла" і взагалі, забивши два голи на останніх хвилинах.

"Карпати" - "Зоря" 2:2. 16 тур

Львів'яни двічі вели в рахунку, а все вирішив фірмовий удар від Любеновича зі штрафного.

"Ворскла" - "Динамо" 2:2. 17 тур

Двобій на засніженому стадіоні з камбеком в два голи... А скільки ще могло залетіти голів.

"Динамо" - "Шахтар" 3:4. 18 тур

Два автоголи Хачеріді, два вилучення, сім голів, бійка... Продовжувати чи цього достатньо? Це безумовно найкращий матч першої частини сезону.