ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Суд починає розгляд справи про банкрутство "Говерли"

Господарський суд Закарпатської області 18 липня проведе перше підготовче засідання по справі про банкрутство футбольного клубу "Говерла"

Depo.
17 липня 2017 14:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор. Відповідне рішення суддя прийняв 10 липня, розглянувши заяву голови ліквідаційної комісії ТОВ "Футбольний клуб "Говерла" про порушення справи про банкрутство. Суд визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

Згідно з Єдиним реєстром юридичних і фізичних осіб, кінцевими бенефіціарними власниками "Говерли" є батько народного депутата України Нестора Шуфрича Іван Шуфрич, помічник Шуфрича у Верховній Раді на громадських засадах В'ячеслав Черепаня і ще один громадянин України Віктор Литвиненко.

Статутний капітал "Говерли" складає 6 млн грн (5,5 млн грн - внесок "Західної інвестиційної компанії", засновником якої є Іван Шуфрич, і ще 500 тис. грн - ТОВ "РГ Сервіс", яку контролюють Черепаня і Литвиненко).

Нагадаємо, що в 2016 році "Говерла" не отримала атестат для участі в чемпіонаті України, що фактично означало припинення існування футбольного клубу.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор