Срна: Закінчити кар'єру на "Донбас Арені", швидше за все, не вийде

Капітан "Шахтаря" Даріо Срна розповів про свій допінговий скандал та плани на майбутнє

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на сайт каналів "Футбол 1/2".

За словами Срни, його заява про те, що він хоче завершити кар'єру на полі "Донбас Арени", має мало шансів втілитися в життя.

"Я в 2009 році заявив, що хочу закінчити кар'єру на "Донбас Арені". Швидше за все, цього не буде. Я готовий дати дорогу молодим футболістам. Я вважаю, що я прийняв рішення, яке влаштує всіх. Я виберу для себе і клубу оптимальний варіант. Я обіцяв усім, що я футбольну кар'єру закінчу на полі. Я цього заслужив. Ви знаєте, що для мене "Шахтар" - перший і останній клуб в житті. Але в такому чемпіонаті треба поступатися дорогою молодим футболістам. Для мене існує тільки "Шахтар".

Після завершення кар'єри я себе пов'язую з "Шахтарем". Я люблю відповідальність, я люблю адреналін. Не виключаю, що стану тренером. Ніхто не знає, що буде завтра. Можливо, можу очолити і збірну Хорватії. У мене вже є ліцензія. Але спочатку я хочу вирішити своє майбутнє і закінчити кар'єру на футбольному полі, як і обіцяв батькові", - заявив хорват.

Також він розповів про своє відсторонення від футболу за вживання допінгу.

"Все сталося випадково. Я хочу подякувати тим людям, які були зі мною і підтримували мене. Я все життя живу професійно. У період з 2005 року по 2017 у мене було взято 25 допінг-проб. Всі вони були негативні. Я довіряв тим людям, з якими я вже 12 років працював. Вони визнали свою провину і надали всі папери. Добре, що все вже закінчилося. Спеціально я нічого не вживав і довів, що є чесною людиною. Все своє життя я працював чесно. Я не опустив руки і пішов боротися.

Останню гру зіграв проти "Наполі", коли ще не прийшов лист. Було дуже важко. Рідні були зі мною, тренера, футболісти і президент клубу. Ринат Ахметов показав, що він хороший президент і велика людина. Нікому не побажаю потрапити в подібну ситуацію, але для мене це великий урок", - додав Срна.

Читайте також: Чому до "допінгового вироку" Даріо Срни багато питань

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #Шахтар