Скандальний матч у Львові: "Динамо" вирвало перемогу

У матчі 26-го туру УПЛ київське "Динамо", закінчуючи матч удев'ятьох, таки перемогло "Львів" (1:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 19-ій хвилині матчу Микита Бурда через фол останньої надії залишив киян у меншості. Однак буквально через декілька хвилин півзахисник "Динамо" Віталій Буяльський скористався чудовою передачею від Віктора Циганкова і забив гол.

На 76-ій хвилині Томаша Кендзьору вилучили з поля після сутички з гравцем "Львова" Педро.

"Львів" – "Динамо" 0:1

Гол: Буяльський, 24

"Львів": Сарнавський, Воронін, Адам'юк, Борзенко, Вісенте (Пернамбуко, 77), Мартан (Кадіна, 46), Сабіно, Ліпе, Педро, Бруно, Алваро (Шина, 69)

"Динамо": Бущан, Кадар, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Циганков, Шепелєв, Андрієвський, де Пена, Буяльський (Сідклей, 89), Русин (Шабанов, 46)

Попередження: Мартан, 26; Сабіно, 48; Педро, 70; Пернамбуко, 90+1 - Русин, 7; Шабанов, 51; Шепелєв, 60; Циганков, 73; Андрієвський, 86

Вилучення: Бурда,19 (фол останньої надії), Кендзьора, 75 (удар суперника без м'яча)