Шевченко: Якщо хтось не прокинувся - треба прокидатися

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував сенсаційну поразку своєї команди від збірної Мальти у товариському матчі (0:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

"Багато скептиків говорили, що Мальта - це слабка команда. Але це команда, яка вміє захищатися. Ми створювали моменти, але не реалізували їх, хоча спробували дати всім зіграти. Для нас це вийшла інформативна гра, футболісти були під навантаженням. Так, стовідсоткових моментів було не так багато, але повну перевагу ми мали. Мальта забила м'яч після стандарту, скориставшись нашою помилкою.

Це для нас буде хороший урок. Хто не прокинувся - повинен прокидатися. Нас чекає важкий матч і ми повинні бути готові, але не так, як сьогодні. Ритм гри в першому таймі мені не зовсім сподобався, ми були повільні, а після перерви хлопці додали в ритмі гри, створювали моменти, а біля наших воріт нічого не було. Є моменти - їх потрібно реалізовувати.

Важливо те, що ми отримали багато інформації і знаємо, хто в якому стані знаходиться, всі повинні мобілізуватися. Цей дзвіночок пролунав, і всі повинні це зрозуміти. Будемо готуватися", - запевнив Шевченко.