ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Селезньов зробив з Маркевича "Незнайку на Дніпрі"

Головний тренер "дніпра" Мирон Маркевич продовжує вдавати, що він не знає про те, що відбувається у клубі
Depo.
25 лютого 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
Селезньов зробив з Маркевича "Незнайку на Дніпрі"
Селезньов зробив з Маркевича "Незнайку на Дніпрі"

Мирон Маркевич змінив тактику. Ще два місяці тому він у ЗМІ нещадно критикував Ігоря Коломойського за "розвал команди", а потім несподівано замовк. Більше того, відтепер Маркевич обрав позицію незнайки.

Коли голкіпер Денис Бойко переходив у "Бешикташ", Маркевич заявив, що він взагалі не знав, що воротар їде до Туреччини. З трансфером Селезньова у "Кубань" - та сама історія.

"Я до останнього моменту не знав, що він їде. Ну а потім вже вирішили, тому нічого не поробиш", - сказав Маркевич.

А до цього і взагалі фантастичні події відбувалися. Євген Селезньов розповів ЗМІ, що він регулярно спілкується з Коломойським. "Ми спілкуємося, він телефонує мені", - казав форвард.

У той же час Маркевич продовжує говорити, що у нього немає контакту з власником "Дніпра". 

І здавалося б, фіналіст Ліги Європи, а такий абсурд коїться. Але для сьогоднішного "Дніпра", який погруз у боргах, дана ситуація цілком нормальна.

Коломойський банально відпускає футболістів, яким винен гроші, скорочує видатки як може і борги (близько $10 млн) віддавати не збирається. Не лякає навіть відсторонення від єврокубків, яке нависло над клубом.

Ну а Маркевича зрозуміти можна. Контракт у нього ще рік. За результат, якого не буде, відповідати він не хоче, тому і відмежовується від всього, що коїться, вдаючи із себе так званого "Незнайку на Дніпрі".

От тільки "Дніпро" шкода, бо над клубом взагалі нависла загроза банкрутства