ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Президент ПФЛ: Не пустити "Металіст-1925" до Другої ліги - занадто жорстке рішення

Грандіозним скандалом завершився фінальний матч чемпіонату України серед аматорів

Depo.
20 червня 2017 13:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на footboom.com.

Ультрас харківського "Металіста-1925" влаштували масову бійку, напавши на вболівальників "Агробізнесу". У тому числі дісталося і президенту "Агробізнесу", який після цього інциденту заявив про небажання бачити харків'ян у Другій лізі. Про можливі санкції і недопуск слобожан у Другу лігу говорив після матчу і президент ФФУ Андрій Павелко.

Одним з варіантів недопуску "Металіста-1925" у Другу лігу є голосування клубів ПФЛ, яке вже завтра може вирішити долю клубу. Свою заяву з цього приводу зробив президент ПФЛ Сергій Макаров.

- Дійсно, клуби ПФЛ будуть голосувати за допуск "Металіста-1925". В принципі, навіть при наявності атестата клуб можуть не пустити в Другу лігу, тому що саме клуби приймають рішення про входження іншого клубу до складу ПФЛ. Не хотілося б, щоб це відбулося, і харківський клуб постраждав через своїх фанатів. Мені здається, що не пустити "Металіст-1925" - це занадто жорстке рішення. Тим більше, клуб зайняв досить адекватну позицію, судячи з їх відкритого звернення. Це питання ми будемо обговорювати. Завтра у нас Конференція, буде попереднє обговорення. Але є інші методи для покарання клубу. Напевно, відразу включати важіль у вигляді недопуску до змагань - це занадто.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор